Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » A magyarországi gazdagok...

A magyarországi gazdagok miért a Balatonon vesznek luxus ingatlanokat, ha egy mediterrán tengerpart sokkal többet nyújt és jobbak a lehetőségek?

Figyelt kérdés

ápr. 19. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Mert mondjuk a Balatonra elugranak autóval 1 óra alatt. Nyilván van külföldi nyaralójuk is amúgy... Ha gazdag lennék, nekem is lenne nyaralóm, sőt ott is laknék valószínűleg a Balatonon.
ápr. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Mert a Balaton gyönyörű.
ápr. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez jó kérdés, én ha gazdag lennék se vennék a Balatonon nyaralót. Csak gond van vele, nincs ott semmi élet, az időjárás nyáron kiszámíthatatlan, nincs normális strand, a víz pedig kritikán aluli.

De gyanítom, hogy sosaknak van a tengerparton is nyaralójuk és ez főként befektetési célt szolgál.

ápr. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Én is vennék ott,távol a nyüzsgéstől,fent a hegyekben kilátással a tóra.
ápr. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
#1-esnél a pont.
ápr. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%

Azért, mert a Balaton gyönyörű, a felsorakoztatott nyári bazári majmoktól függetlenül. A Balaton gyönyörű télen, nyáron, ősszel, tavasszal. Ha magyar gazdag lennék, biztosan lenne ott egy ingatlanom, ott töltenék minden karácsonyt, és sorolhatnám. :)


Az, hogy nincs élet, és ez jó vagy rossz, az egészen relatív. Én kifejezetten nyugis, privát környezetben szeretek tündökölni a Balatonban.


És persze akinek van 5-600 milliója egy balcsis luxusingatlanra, annak természetesen van több is, ne higgyük azt, hogy a fél adria nem a NER kezében van..

ápr. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez ilyen "weird flex but ok" cucc.
ápr. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Európa nagy részét bejártam, gyönyörű tavakat, tengereket láttam, mégis imádok a Balatonnál nyaralni, ha tehetném, odaköltöznék egész évre és egy cseppet sem zavarna, hogy szezonon kívül nincs nyüzsgés (mondjuk én is egy nyaralóövezetben nőttem fel, szóval hozzá vagyok szokva, hogy nincs 5 percenként járó busz, Foodpanda és szupermarket minden sarkon). Nekem a Balatonnak van egy egyedi hangulata, ami simán vetekszik a tengerparttal, bár nyilván ha annyi pénzem lenne, vennék olyan nyaralót is. Ahogy esélyesen a gazdagok ezt meg is tették.
ápr. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!