Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapesten hova költöznétek...

Budapesten hova költöznétek inkább?

Figyelt kérdés
Több emeletes társasházba, belvárosba ahol minden közel van, de sok az ember, zsúfolt a város, kevés a zöld vagy külvárosi kerületbe ahol a kertban családi ház van és tudtok esetleg sütni kertben, kertészkedni, csendben nyugalomban, viszont jóval többet kell utazni..
ápr. 25. 19:29
A kérdező szavazást indított:
Belvárosba egy több emeletes társasházba
Külvárosi kerületbe ahol zöld van, kert van
17 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ...

Imádtam felnőni külvárosban. Elegem lett 20 éves korom körül. Akkoe jött a korona akkor megint jó volt. Aztán 22 évesen belvárosba költöztem albérletbe. Ebben az életszakazsban egyértelműen a belvárost preferalom. De ha majd lakást veszek pár éven belül akkor tuti külvárosban

ápr. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A kertvárosban is közel van minden. A kertváros nem egy vidéki zsákfalú.

És a külvárosban sem csak kertes házak vannak.


Én egy külvárosi lakóparkban lakom, és imádom. Előtte a belvárosban laktam, egy régi bérházban - azt is szerettem, annak is megvolt a hangulata. Kertes házba nem mennék, mert nem érdekel a kert, nem akarok azzal foglalkozni ha hazamegyek. Barátom Dunaharasztiban lakik egy kertes házban - megőrül a közeli játszótérről behallatszó gyerekricsajtól. Én a belső udvaros lakásban semmilyen zajt nem hallok, tökéletes a nyugalom. Ha meg sütögetni támad kedvem, kimegyek a közeli erdőben kiépített tűzrakóhelyekhez.

ápr. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Kertváros és kertváros között is van különbség, Csepel vagy Pestszentimre pl jó 1 órára van belvárostól, s csomó az átszállás is. Ezzel ellentétben Pestújhelyről Újpalotához közeli oldaláról 7-es buszok fél óra alatt belvárosba repítenek, s még éjszakai járatok is vannak
ápr. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Budapesten a külső kerületekben is minden közel van, illetve társasház is lehet szar helyen.
ápr. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Lilluci27 ***** válasza:
54%
Budára, 11. kerültbe
ápr. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
Külvárosi panelban lakok. Két problémám van csak: cég rovarírtási kezelése és nincs erkély.
ápr. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
#3 Csepelen (Csepel-Kertváros) pont ott van a HÉV ami 10-15p Boráros tér belváros (4-6 vonala, körút)
ápr. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!