Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Lakás eladás előtt állok....

Lakás eladás előtt állok. Nektek volt problémátok a leendő vevőkkel?

Figyelt kérdés
Az enyémek ha tehetnék már most kiraknának a saját lakásomból. Megegyeztünk hogy június végéig kiköltözök, előbb nem megy. Más dolgom is van, nem egy perc lejutnom 180 km-re a lakáshoz. A vevők egyezkedni akartak hogy már elsején beköltözne a nő a lakásba. Ezt nem engedtem. Majd a nő azt akarta hogy adjam oda a kulcsot a bútorai miatt, hogy legalább annyi előnyben legyen mert bútort rendel(t). Természetesen ezt sem engedtem, hát mit képzel? Gondolkodom rajta hogy ezek miatt nem adom el nekik mégsem, a foglalót meg visszafizetem.
máj. 18. 05:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
ha van róla papír, hogy mikor költözhetnek, akkor maradj nyugodt es mondd meg, hogy ne vergődjenek..
máj. 18. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Számomra az ilyesmi nem probléma. Volt hasonló eset, megmondtam, hogy sajnos leghamarabb a megbeszélt időpontban tud költözni, nem problémáztam ezen. Más esetekben meg meg tudtam oldani, hogy elkezdjenek az eredetileg megbeszéltnél előbb odamenni
máj. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Mi például megengedtük a vásárlónak, hogy mielőtt a bank az utolsó részletet elküldte volna beköltözzön, így előbb el tudott jönni az albérletből.
máj. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%

Èn felhívtam egy normálisabb ingatlanost. Szerencsère nem nekem kellett hogy küszködjek velül.


De így is fel tudtak hívni a vevők hülyèbbnèl hülyèbb kèrdèsekkel.

máj. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Ha te lépsz vissza az eladástől, a foglaló kétszeresen jár vissza. Ha le van írva a megállapított dátum, akkor egyszerűen maradj nyugodt és ne engedj.
máj. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez miért probléma? Mi is beleírtuk a szerződésbe hogy 2 hónap a kiköltözési határidő. Másnap hívott hogy szeretne vinni asztalost meg kőművest meg csőszerelőt felmérni a dolgokat. Nemet mondtam, pedig nagyon vergődött, hogy szeretné már intézni.
máj. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ezt a cigánykodást utálom. Ha egyszer megbeszéltünk valamit, tartsuk ahhoz magunkat. Tökre nem érdekel ha nekik már sürgős, ez a lakás még az enyém. Azt meg nem is tudom hogy gondolták, hogy én odaadom a kulcsot, a vételár kifizetése és birtokba adás előtt. És ha lemásolja?? Jár-kelnének a lakásban, a személyes cuccaim között.
máj. 18. 08:21
 8/15 anonim ***** válasza:
74%
Mi a kérdés akkor?
máj. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
De ezzel csak te csinálsz problémát magadnak. Megkérdezték, te meg megmondtad, hogy sajnos előbb nem tudnak odamenni. Ennyit, nincs semmiféle probléma.
máj. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
ad #7: Vételár kifizetése előtt vevőnek semmi joga semmihez és szívesség sem elképzelhető irányában.
máj. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!