Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Érdemes lehet Komlóra költözni?

Érdemes lehet Komlóra költözni?

Figyelt kérdés
Pécsett kaptam állást, s szeretnék a környéken letelepedni. Komló egész hangulatosnak tűnik, közel van Pécshez, én nem tapasztaltam, hogy olyan elviselhetetlen lenne, atrocitás se ért, mikor ott jártam. De nyilván oka van, hogy igencsak lent vannak az ingatlanárak arrafelé. Nem tudom, de én nem gondolom annyival jobbnak Pécsett lakhatás szempontjából, amennyivel drágábbak a lakások.
máj. 22. 01:29
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Komlónak is vannak jobb környékei meg Pécsnek is vannak rosszabb környékei. :)

Komlón azért olyan olcsóak a lakások elsősorban, mert nem nagyon van helyben munkalehetőség, másodsorban felszokták hozni okként egyesek azt, hogy sok a roma, de én sem azt tapasztaltam, hogy embert ennének. Nővérem sokáig élt Komlón, sógorom ott is született, atrocitás sosem érte őket, de azért azt nem lehet elmondani Komlóról sem, hogy ne volna bűnözés. Némelyik környéknek van egy olyan "rossz hangulata" attól, hogy olyan, mint egy lepukkant lakótelep, de hát ilyen minden városban van. Azonban a belváros külalakra sokat változott, sokat javult az elmúlt években.

máj. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!