Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Vásárolt már valaki havi...

Vásárolt már valaki havi törlesztéssel házat, banki hitel nélkül? Milyenek a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2012. jún. 27. 12:06
 1/5 anonim válasza:
Kinek fizeted a törlesztést? A vevőnek közvetlenül?
2012. jún. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Helyesbítem a kérdést: az eladónak közvetlenül fizeted a törlesztőrészleteket?
2012. jún. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez egy 2milliós ház lenne,5 évre.Elvileg ügyvéd előtt lenne a megállapodás, hogyha 2hónapig nem fizetek felmondja az eladó a szerződést és nem kapom vissza az addig befizetett pénzem,de ha a vevő gondolja meg magát én kapok vissza minden pénzt./ hónapig még amúgy sem költöznék be utána a számlákat is úgy fizetném mintha albérlő lennék,persze nem fizetés esetén ez is szerződés felmondással jár.Lejár az 5 év utána kerül a nevemre a ház és ez a részletfizetéses vásárlás már a tulajdoni lapra is széljegyzetként fel lesz tüntetve már az elején.Ez működő képes lehet?
2012. jún. 27. 12:46
 4/5 anonim válasza:

Én azért azzal kiegészíteném, hogy ha az eladó mondja fel a szerződést én nem fizet ki mondjuk 2 hónapon belül, akkor a ház a tiéd legyen automatikusan. Ez csak garancia arra az esetre, ha elmenekülne a fizetési kötelezettsége elől.

Az ügyvéd a tiéd vagy az eladóé?

2012. jún. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem járható út és jó lehetőség , az albérlettől többet ér mert így 2 év alatt házad lesz.Max annyi hogy a 2 havi türelmi időt próbáld meg hosszabbra módosítani mert bármi közbe jöhet.Hozzá kell tegyem nincs eféle tapasztalatom de tetszik az elképzelés én belevágnék egy ilyenbe.
2012. jún. 29. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!