Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Miért gondolják azt sokan...

Miért gondolják azt sokan Debrecenben, hogy a Fényesudvar és a Dobozi lakótelep rossz környék?

Figyelt kérdés

Én évek óta itt élek, nyugalom, csend és családias hangulat jellemzi ezt a környéket.

Régen (80-as években) lehet, hogy rossz környék volt, de ma az egyik legjobb és legélhetőbb hely Debrecenben, főleg a viztorony és a az egyetem Műszaki karának épülete által határolt terület (Viztorony, Dienes, Mata, Gáborjáni utca). Közel van a belvároshoz, nyugodt környék.


Miért van az, hogy sokan jogot éreznek ahhoz, hogy leszóljanak egy olyan környéket, ahol nemhogy nem laktak, de még csak nem is jártak arra? Milyen érdekük fűződik ehhez?


2013. júl. 30. 11:12
 1/2 anonim válasza:
100%
tekintve, hogy a bocskaiba jártam általánosba eléggé ismerem a környéket. sok osztálytársam ott lakott/lakik. hát a fényesudvari lakótelepen nem szívesen mászkálnék esténként. villódznak a szemek rendesen-
2013. aug. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Debrecenben a fényes udvar, a Nagy Sándor telep, a Sámsoni út (menekülttábor környéke) nem tartoznak a népszerű helyek közé.

A fényes udvar lakásai, a szűk lépcsőházak, a világítóudvarra néző konyhák....nem hiszem, hogy valaki erre vágyna.

A Dobozi talán jobb, de személy szerint én sem költöznék oda, számomra barátságtalan környék.

Ettől függetlenül sosem beszélgetünk erről, nem szóljuk le.

2013. aug. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!