Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hogyan tudom a leghatékonyabba...

Hogyan tudom a leghatékonyabban eladni az ingatlanom?

Figyelt kérdés

Budapest közelében lévő kertes házról van szó, az ingatlanirodák nem nagyon kapkodnak érte, konkrétan ide se dugták az orrukat ígéretükhöz képest.

Hirdetem pár hirdetési oldalon, de szinte 0 érdeklődő mostanában.

6,5 millióért hirdetem.



2013. aug. 6. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy miért nem "kapkodnak érte" az ingatlanirodák? Annyira rossz a környék? a szomszédság?
2013. aug. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egy ingatlan iroda akkor nem foglalkozik vele ha irreálisan magas az ára, vagy eladhatatlan nagyon.

Amikor biztos benne, hogy nem tudja eladni.

Ahogy te is írod senki nem érdeklödött érte.

Gondold végig miért eladhatatlan és ha tudod tegyél ellene valamit.

2013. aug. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Lehet, csak nem jó helyen hirdetem. A hirdetőoldalakon ennél sokkal roggyantabb házakért sokkal többet kérnek.

A faluban nincs cigány, még a környéken sem, hamar el lehet jutni Budapestre, teljesen összkomfortos a ház.

Ezért lettem volna kíváncsi, más hol hirdet.

2013. aug. 6. 13:38
 4/8 anonim ***** válasza:

A legjobb megoldás : kiteszel az ablakba egy jó nagy eladó táblát , meg a telefonszámodat

Többet ér mint akármelyik hirdetési oldal...

És lehet , hogy egyszer csak az ingatlanirodások is megkeresnek , az eladó táblás házakra rá szoktak szállni...


Egyébként a nem városi ingatanokat a nem helyi ingatlanirodák azért nem szeretik hirdetni , mert az ingatlanosnak Pestről kell leautóznia és a benzint neki senki sem fizeti , pénzt meg csak akkor kap ha eladja , egy eladáshoz kb. tízszer kell leautóznia.

Tehát lehet , hogy nem eladhatatlan , csak az ügynököknek

nem éri meg !

2013. aug. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 exe2 ***** válasza:
Megírod melyik faluban lenne a ház és mekkora?
2013. aug. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Beloiannisz nevű falu, nagy kert, 2 szoba, garázs+szerelőakna, teljesen összközműves, csak bele kell költözni.
2013. aug. 13. 15:44
 7/8 exe2 ***** válasza:

Hát ez azért majdnem 60 km Pesttől. A környéken meg nem nagyon van munkalehetőség :(


Mi is árultunk egy családi házat Pest megyében. Az ingatlanos kérdezte, hogy árulni akarjuk csak, vagy eladni? :) Így lett a 7,2 millióra felértékelt ház eladási ára 5,8 millió Ft. Bár nekünk szerencsénk volt szerintem mert pont abba a faluba akart költözni egy család, de többet nem tudtak adni érte. Mivel mi el akartuk adni odaadtuk mélyen ár alatt.

Bocsi, hogy ezt mondom, de ha nem "kenyérre" kell, nagyon vidd le az árát ha meg akarsz szabadulni tőle. Teljesen pang a piac vidéken :(

Sok sikert!

2013. aug. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi, igen, így tettem, levittem rendesen már, van is rá érdeklődő, csak még nem vette meg senki.

A BP-i határtól amúgy csak 40km. :-)

2013. aug. 23. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!