Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mi a teendő ha nem tudom...

Sumpi kérdése:

Mi a teendő ha nem tudom elérni a másik felet?

Figyelt kérdés
A dolog lényege hogy van egy telke a páromnak de a volt férjének is rajta van a neve.Most megvennék akár jövőhéten is de nem lehet elérni a volt férjet mert senkinek sem veszi fel a telefont és semmilyen üzenetre sem válaszol.Mit lehet ilyenkor tenni?Fontos lenne!!!
2013. aug. 11. 09:03
 1/10 lali az állat ***** válasza:
nincs más, személyesen kellene megkeresni. vagy a munkahelyén,vagy otthon.
2013. aug. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ügyvéden keresztül is lehet,mert mi távol lakunk tőle?!
2013. aug. 11. 12:08
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet, csak nem tudni hogy ezért mennyit kér az ügyvéd. Azt előre le kell tisztázni. Ilyenkor hivatalos levelet küld, meg ami kell.
2013. aug. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 lali az állat ***** válasza:
ha el akarnék adni egy telket a jövő héten,nem sajnálnám az időt és a benzinpénzt...
2013. aug. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tényleg????S ha 10 milliós hitelt vettél volna helyette a nyakadba akkor sem.A pofádat befogod!Nem a te véleményedre vagyok kíváncsi másnak told a dumát!Oké? :)
2013. aug. 11. 19:27
 6/10 lali az állat ***** válasza:
hogy zsugori vagy, azt még megértem,de hogy hülye is... azzal nincs mit kezdeni.
2013. aug. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Figyelj Lalika!A kérdés értelmes emberekhez szólt!Nem vagyok neked köteles magyarázkodni!Az értelmesek közé tartozom,veled ellentétben,dehát kellenek ilyenek is mint te,mert legalább van mit mérlegelni,ember és ember között.Másnak osszad az észt én nem vagyok rád kíváncsi.Ennyi!
2013. aug. 13. 09:10
 8/10 A kérdező kommentje:
Lali az állat......gondolom a majmok közül :)
2013. aug. 13. 09:11
 9/10 lali az állat ***** válasza:

ha nem mersz odamenni,nem mersz. nekem mindegy.

nem én akarom sürgősen eladni a telkem. :) de egye fene, elmagyarázom, bár ha gondolkoznál, rájönnél, hogy ha a telefont sem veszi fel,le fogja tojni az ügyvéd levelét is ( ..."senkinek sem veszi fel a telefont és semmilyen üzenetre sem válaszol"),amit amúgy is:

1. jövő héten szerdán kap meg

2. ki kell fizetned (gy.k. munkadíját)

3. postaköltséggel együtt.

megírja egy tízesért. ehhez hozzáraksz max. még egyet és ott vagy bárhol az országban, lobogtatva az adásvételit (ittírdalájóskaittsevagyunk).


tálcán kínáltam a megoldást, erre fogjam be a pofámat. :)

kellett volna tudnom a problémáidról...?


a kocsmában szoktad osztani az észt egy feles meg egy sör mellett, hogy mindenki jól hallja,mennyi eszed van,mi...? de leginkább a csöcsös pultoslánynak akarsz imponálni, hátha...:)

nem bánom,ha elmentetek végre a palihoz, nem kell elmondani neki, hogy itt olvastad a megoldást, dicsekedhetsz, hogy milyen okos vagy,mekkora macsó és milyen bátor. majd bámul rád kerek szemekkel. vagy legalább az asszony,egyszer az életben. :)


ne itt próbálj meg férfinak látszani, hanem ott és ahol tenni kellene valamit,ráadásul a saját érdekedben. :)

2013. aug. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nézd,nem az én érdekem hanem a páromé!Én mindazok után hogy fizetem a tuskó helyett a hitelt,mert a válás után sem áll meg az élet,nem fogok kocsiba ülni és Bicskéről Nógrádra menni!Azt a pénzt betolom a hitelbe inkább.Majd elintézik ha úgy gondolják.Lehet zsugori vagyok de az első a. hitel számomra!
2013. aug. 16. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!