Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valakiben csalódunk, fáj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakiben csalódunk, fáj és még szeretjük akkor mi a teendő? Hogy lehet elérni hogy ne fájjon?

Figyelt kérdés
2012. okt. 13. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:

idővel, barátokkal, kimozdulással, szex, majd keress mást.


De ne itt a neten basz@kodj mert akkor örökké nyávogni fogsz!

2012. okt. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A felismerés a legjobb gyógymód.


Az első barátom engem szó szerint kihasznált, testileg, lelkileg, anyagilag. 1,5 évig jártnk aztán eltűnt az életemből. Egy darabig hiányoltam, és nagyon dühös voltam rá, hogy ezt tette , de a dühöm valahogy nem csillapodott. Ekkor jöttem rá, hogy én voltam a legnagyobb hibás, hogy bíztam benne, hogy hagytam magam átverni, és hogy ennyire naív voltam. Azóta tanultam belőle, és így rá 3 évre arra is rájöttem, hogy nem is voltam belé szerelmes, csak a szerelem gondolatába habarodtam bele! :))

2012. okt. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!