Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hogyan tudom meg a helyrajzi...

Hogyan tudom meg a helyrajzi számot?

Figyelt kérdés
7400 Kaposvár Ivánfahegy u. 50 ennek a cimnek kellene a helyrajzi száma de sehol nem találom! Van valami ötlet? Meg tudná nézni nekem valaki?

2013. aug. 22. 12:37
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Bemész az illetékes földhivatalba, és ott érdeklődsz!
2013. aug. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy ott ki lehet kérni de ez egy kicsit bonyolultabb valamiért azt mondta a tesom, h ne mennyek be oda mert... nem tudom miért! Szoval azért kérdem itt magyarország.hu-n nem adja ki hiába irom be a cimet! Azért köszi
2013. aug. 22. 12:48
 3/9 anonim ***** válasza:

A Földhivatalban meg tudják mondani címről is a helyrajzi számokat , de valamiért nem nagyon szeretnek erről felvilágosítást adni, húzódoznak.

1.Megkeresed a tulajt , annak megvan a helyrajzi szám

2.Az Önkormányzat honlapjra egyes városokban ( nem mindenhol az országban ) fel vannak töltve a térképvázlatok a városról , ki kell keresni a telket és a számot.

2013. aug. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

És még egy lehetőség :


Keresni kell valami ismerőst , aki olyan helyen dolgozik , ahol előfizetnek a TAKARNET rendszerre

( közjegyző,ügyvéd,mérnöki iroda ) , ő talán meg tudja nézni , de ez nem 100%.

2013. aug. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ügyfélkapun keresztül. Ma már van a Földhivatalnak Online oldala,amin minden elérhető, elfogadható áron,vagy ingyen. Ezt pl ingyen is megtudod nézni ,cim alapján.Az első 20db ingyenes.
2013. aug. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5-ös v ok. Keress olyan ügyvédet akik ingatlan ügyvitellel foglalkoznak ,ők állandóan használják az online földhivatalt,és néhány100ft-ért kinyomtatják neked. Nekem 1hónapja 1600ft -ért adtak 1 nem hiteles tulajdoni lapot.
2013. aug. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 wattacuky válasza:
Kérd meg az ingatlanost, én is azt csináltam és meg van :D
2015. szept. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy releváns, friss válasz 2017-ből:


Ügyfélkapun keresztül ingyenesen meg lehet nézni. Csak a szintén ingyenes ügyfélkapu regisztráció kell hozzá. De ha az nincs, bárkiével meg lehet nézni.

2017. aug. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Jumboo válasza:
Pontosan hogyan az ügyfélkapun keresztül?
2017. okt. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!