Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » A tetőtéri lakáshoz képest...

A tetőtéri lakáshoz képest mennyivel jobb a lapostetővel rendelkező társásház legfelső szintje?

Figyelt kérdés
Jelenleg tetőtéri lakásban lakom, ami nyáron annyira bemelegszik, hogy maga a pokol. Nem tudom, hogy vajon egy társasház legfelső szintjén, ahol fölöttem csak egy lapostető van, ugyanez lenne-e a helyzet.
2013. aug. 26. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Annyival,hogy a tetőtérben nem ázol be ,de a lapos tetősnél nem ritka eset,hogy a legfelső sűrűn beázik,mert a lakóközösséget nem annyira érdekli a legfelső lakó problémája. :-(( Tehát nemigazán akarnak pénzt adni a felújításra.
2013. aug. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ilyen szempontból még nem gondoltam bele. :(

Akkor azt hiszem, inkább mellőzöm a felső szintet. Köszi a választ!

2013. aug. 26. 18:00
 3/6 anonim ***** válasza:
mindez a lakók hozzáállásától függ. nálunk még sosem ázott be, és nincs olyan elviselhetetlen meleg mint egy átforrósodott tetőtérben, ami szintén ugyanúgy beázhat egy repedt cserép miatt. viszont költségesebb javítani, mert tönkre vágja a hőszigetelést és a gipszkartonozást is.
2013. aug. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A Nap eléggé meg tudja sütni a lapostetőt, szóval alatta lenni nem a legjobb dolog.
2013. szept. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó lehet egy lapos tetős is!lapos tetős családi házban élek,ami kétszintes,de sosem volt annyira meleg nyáron,kivéve idén 41 fokos melegben nyilván!Szigeteléshez meg jó szakember kell,bár szerintem,ha mondjuk 10.emeleti lakást veszel,és szigetelve vannak a falak,szerintem azt is megcsinálták!
2013. szept. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Két évig laktam legfelső szinten. Vadi új ház volt, de iszonyatos meleg.
2013. szept. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!