Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mennyiért áruljam a családi...

Mennyiért áruljam a családi házamért szerintetek?

Figyelt kérdés
Tetőtér beépítéses, az alsó szinten van két normál nagyságú szoba, konyha, nappali, wc, fürdőszoba(zuhany és kád is van benne)spájz, előszoba + egy kis üzlethelyiség, raktárral és mosdóval. A tetőtérben van egy apró fürdőszoba, nappali és két nagy szoba. Van továbbá egy udvar amely elég kicsi, 2 garázzsal,kerékpár tarolóval+ kilátóval, medencével, tóval 3 kúttal stb. 9 éves. Hátránya: falun van, de a falu központban mindenhez közel. Előre is köszi a válaszokat!

2013. aug. 29. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Falunk van... Pest környékén is van falu meg borsodba is van falu és itt már kapásból elég nagy árkülönbség lehet. Nem mind1 merre is van a falu,mik vannak a közelbe,milyen messze van egy nagyobb város vagy megyeszékhely stb stb
2013. aug. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Dunántúlon van, Baranya megyében. Sásdhoz, Dombóvárhoz közel.
2013. aug. 29. 17:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Cigány van?
2013. aug. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem. Éppen, hogy előlük menekülnénk, mert egyre inkább ellepik a környéket, és én nem akarok ilyen helyen élni.

(egyébként, ha szemtől szemben kérdezed valószínűleg felhúztam volna magam rajta, de így nem fogom. Hiszen, ha látnál fel se merülne benned. Szóval meg van bocsájtva a kérdés. Egyébként a cigányok putrikban laknak, legalábbis erre felé.)

2013. szept. 7. 20:51
 5/7 A kérdező kommentje:
Na jó, igen félre olvastam a kérdést, bocsi, fáradt vagyok. Igen van, túl sok, egyre több, undorító, de szinte már mindenhol vannak, csak nem mindegy mennyi.
2013. szept. 7. 20:53
 6/7 anonim válasza:
Nézd meg, a környéken mennyiért árulják négyzetméterét a házaknak és ez alapján számold ki.
2013. szept. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha a környéken van cigány az baj, de nem vészes, ha az utcában az kicsit már baj. Ha a szomszédban, akkor reménytelen a helyzet eladás szempontjából.
2013. szept. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!