Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Van itt olyan, aki ingatlankoz...

Van itt olyan, aki ingatlankozvetiton keresztul arulta a lakasat, hazat? Tapasztalatok, vicces vagy remtortenetek az ingatlanosokrol?

Figyelt kérdés
Talaltunk egy ingatlanost,ahol csak akkor kell fizetni jutalekot,ha megvettek a hazat,addig semmit. Az irodaban kedves bubaj volt a noci,de a hazat lefotozni mikor kijott talpig feher kosztumben, magassarkuban -tudta hogy falusi paraszthazat arulunk,ahol a kertben momentan nincs jarda- ugy nezett korul es olyanokat mondott mintha egy utolso putrit latna. A haz kicsit lerobbant mert 4 eve lakatlan,de boven jo allapotu,meszeles takaritas es lakhato. Szoval megmondtam neki hogy nem o kell itt lakjon es milyen szoveggel hirdesse mert nyilvan penzt akar belole latni,nem elriasztani a vevot D. Kinek van ,eszbonto, tortenete meg? )

2013. szept. 5. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellett keresnem , a rovarok megtalálták a hirdetésem és folyamatosan zaklattak! Az elején mézesmadzag szöveg mögött csak a pénzed kell nekik ! ' 1. Nem kell fizetni semmit az eladónak mert annyival megemeli az árat /10%/ és a vevő fizet , hát drágábban még nehezebb lett volna eladni :DDD

2 . Szuper cég ők uralják állításuk szerint a nettet ,rengeteg látogatójuk van .. Teljesen ingyenes de minden pillanatban megismétlik : ALÁÍRTÁK A SZERZŐDÉST ? az eladásnál te fizeted az 5%-ot + az átlagnál drágább ügyvédjüket . Hirdetik a netten meg mindenhol :DDD Ha eladod véletlenül a lakást te magad mivel ez a célod célod , benyújtják a számlát : 3% szerződésszegés , újsághirdetés ára amiben a cégüket fényezik nem téged , webes hirdetés általuk kitalált ára .

3. Mi kiadjuk a lakását 15 %-ért visszük a bérlőt , de garanciát nem vállunk a fizetés képességére de a szerződés árat, + százalékunkat mosolyogva követeljük ELŐRE! .

De olyan nehézkes felfogásúak nem értették meg : Nélkülük is eladtam az ingatlanokat , meg kiadni is tudok !

2013. szept. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem semmi) Erdekes mod engem egy kozvetito se zaklatott a netes hirdetesek olvastan. A szerzodest persze oda meg vissza elolvastuk alairas elott,arrol szo sincs hogy ugyvedet mi fizetnenk,ugy tudom azt amugy is a vevo fizeti. Mellesleg Cs.bacsi bankjahoz tartozik ez az ingatlanpont,valami uj szolgaltatasuk. Ja es ha en talalok vevot,a fele jutalek engem illet D. En tenyleg nem adom olcsobban el a hazat,mint amit kikotottem,abszolut realis arat jeloltem meg,hogy a koltsegek levonasa utan annyi maradjon,amiert maganuton adtuk volna. Ha nem kel el igy hamar,sebaj,nem olyan surgos hogy elvesztegessuk. Az a bibi,hogy nem ott lakunk,nem tudunk mindig menni mutogatni erdeklodoknek,ismerosre se tudtuk bizni,azert probalunk ingatlanost. Dolgozzon mar meg akkor a penzeert DD.
2013. szept. 6. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!