Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mit rajzoljak a szobám falára?

Mit rajzoljak a szobám falára?

Figyelt kérdés
9gag.com-on láttam régebben hasonlókat amikor a falat, vagy az asztalt telifirkálták. Van pár elég nagy fehér falfelület a szobámban és arra kellene valami egyszerű, vicces, poénos fekete rajz. Sima, pár vonallal megoldható dolog érdekelne, mert egyáltalán nem vagyok tehetséges, de egy sablont azért át tudnék másolni, tehát ilyen portré, vagy tájkép szóba se jöhetne nálam. Linkeket, leirásokat is szivesen vennék :)
2012. jan. 16. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Nos, lehet, h ha nem vagy túl tehetséges, nem kéne ezzel próbálkoznod, mert nem biztos, h olyan esz a végeredményt, amit sokáig szívesen néznél.

De mostanában nagyon divatosak a falra ragasztható matricák, lehet, h van valami speciális kifejezés rá, nem tudom, de lakberendezési- és barkácsáruházakban tuti, h találsz.

2012. jan. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

de ha ceruzával megrajzolom előre, akkor már látom hogy milyen, és azt ki is lehet javitani, és csak utána húznám át filccel, vagy valamivel.

Meg lenne ismerős akinek jobb a kézügyessége, csak ugye meg kéne mondani hogy mit rajzoljon

2012. jan. 16. 11:01
 3/5 anonim válasza:
56%
ezt 8====Đ
2012. jan. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nagyon eredeti...

még valami hasonló? :D

2012. jan. 16. 12:27
 5/5 anonim válasza:

google-ba üsd be, úgy, hogy képek, szín fekete-fehér:


graffiti vagy az a téma, ami érdekel, pl. flower


egy csomó jópofa fekete-fehér rajz jelenik meg.



Falra úgy is lehet rajzolni, hogy


egy átlátszó fóliára felrajzolod kicsiben amit szeretnél,


vagy egyből pauszra nyomtatod a rajzot,


és szerzel egy írásvetítőt

pl. kölcsönbe a sulidtól vagy bérelsz máshonnan

(én ezt találtam elsőre: [link]


Azzal felvetíted akkora méretben amit szeretnél a falra. Úgy könnyebb körberajzolni, kifesteni. Így még a bonyolultabb minták is jöhetnek :-)


Festeni fekete temperával a legjobb, de jó lehet sima vízfesték is, főleg ha előtte vizes alapú falfestékkel volt festve.


Mi annó (25 éve) a wécénket festettük ki mindenféle színes vonalrajzokkal. Előtte anyám frissen kifestette fehérre, mi meg a még éppen száradó festékre dolgoztunk rá, mintha csak freskó lenne. Nagyon buli lett. Volt ott minden, kerti tó aranyhallal, mindent termő fa, mérges napocska a felhők között, mindez csak kontúrral.

No és mi is, pálcikarajzban :-)))


A technika nem változott, max a színvilág és a forma :-)))


Jó kreatívkodást.



40/N

2012. jan. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!