Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szigetszentmiklóson, szigethal...

Szigetszentmiklóson, szigethalmon milyen a közbiztonság, közlekedés, árvízhelyzet? Véleményeket szeretnék!

Figyelt kérdés
Családi házat vagy sorházat szeretnénk vásárolni 10 M forint környékén Budapesthez közel, ahonnan jó a közlekedés! Ha más település van ahol hasonló árért tudnánk házhoz jutni, kérlek írd e! Fontos, hogy a 3 gyermekünk biztonságos, kellemes környezetben neveljük fel, és mi is könnyen eljuthassunk budapesti munkahelyünkre (3-as metró)
2013. okt. 7. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én Szigetszentmiklóson lakom a buckában. Csak erről tudok tapasztalatot mondani. Vannak betörések, de pl. ha rákeresel a rendőrségi bűntérképre, szerintem nem olyan kirívó (előtte Bp. külső kerületében laktam, ott is volt ennyi). Több biztonsági cég is működik a területen kivonuló járőrszolgálattal.

Ha tömegközlekedni akarsz, akkor inkább a HÉV közelében vásárolj, de alapvetően itt nem árt az autó. (Sokan bicikliznek is.) Most lesz csatornázás (Sz. szent mikl. belső részén és Szigethalmon már van), szóval a buckában elég rossz még az úthálózat. Gyalog nem jó közlekedni, járdák nincsenek.

Az árvíz semmi gondot nem okozott.


29/N

2013. okt. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Átgondoljuk! Sajna kocsink nincs, többnyire tömegközlekedéssel járunk illetve gyalog!
2013. okt. 17. 20:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom döntöttetek-e már, de kocsi nélkül 3 gyerekkel nem egyszerű az élet ezeken a telepüéseken. Miklóson nem kapsz 10ért házat, Halmon is csak leginkább sorházat. Én is azt ajánlom, hogy hév közelébe (bár az meg hangos), vagy buszmegálló közelébe. Érdemes megnézni a járatokat is, mert hiába laksz egy buszmegálló közelében, ha pont nem tudsz vele Pestre jutni.
2014. febr. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!