Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mi a külömbség a 'családi...

Szigheti kérdése:

Mi a külömbség a 'családi ház' és a 'kivett lakóház és udvar, hétvégi ház' között?

Figyelt kérdés
egy családi házat szeretnénk megvenni viszont a tulajdoni lapon 'kivett lakóház és udvar, hétvégi ház' van feltüntetve. Kicsit megijeszt hogy merjünk-e belevágni, nem igazán tudjuk, hogy jogilag miben külömbözik egy ilyen egy családi háztól.
2013. okt. 14. 07:13
 1/3 anonim ***** válasza:

A 'kivett lakóház és udvar, hétvégi ház' eredetileg nem építési telek volt, hanem mezőgazdasági besorolású földterület, amit -hivatalos eljárással- "kivettek" a mezőgazdasági művelésből. Általában a -korábban- kiskertnek/hobbikertnek kiosztott telkek besorolása ilyen.

Sajnos azt nem tudom, hogy jogilag mi a hátránya, de én is kíváncsi lennék a pontos válaszra, mivel a mi házunk is ilyen besorolású.

2013. okt. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a közmű és egyéb szolgáltatások (víz, villany, szemét, gáz, adó, állandó lakcím bejelenthető e.)biztos van különbség, én is kíváncsi vagyok egy szakszerű válaszra. ha itt nem lesz, egy ügyvédet biztosan megérne.
2013. okt. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
erre én is kíváncsi lennék de még mindig nem kapott választ...
2017. máj. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!