Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Csendháborításért ki lehet...

Csendháborításért ki lehet még hívni a rendőrséget? Tudnak valamit csinálni?

Figyelt kérdés
Albérletben lakom Pesten, körfolyosós régi házban. Elég nagy az ingerküszöböm, de az egyik szomszéd vállalhatatlanul viselkedik. Hétköznap-hétvégén többször üvölteti a mulatós vagy roma zenét, a körfolyosón üvöltöznek és énekelnek az esti, éjjeli órákban. Már megkértem normálisan, hogy vegye halkabbra, de az arcomba mászva (mondanom sem kell milyen piaszag áradt belőle..) közölte hogy "miért talán korán kell kelned? hánykor kelsz he?" Szóval nagyon rámegy a pihenésre vagy egyáltalán a normális életre a viselkedése....

2013. szept. 16. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Kilehet minden további nélkül, felszólítják, hogy viselkedjen, és ha jól tudom, akkor ez neki 15 ezer.

Hogy utána te mit kapsz a kedves szomszédtól, az már más kérdés.

2013. szept. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

első esetben csak figyelmeztetés van,de ez legtöbbször elég szokott lenni,

mert tudják,hogy ha van második eset,ott már pénzt is kell fizetni,

-az is tény,hogy a feljelentett egyén ,nagyon morcos tud lenni a feljelentőre,de ha gyáva vagy,akkor ezek vérszemet kapnak,és egyre többet megengednek maguknak,

2013. szept. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos ez az a fajta troll, akivel nem lehet beszélni... Arról már nem is beszélek, hogy a kutyáját nem lehordja, hanem kiengedi a körfolyosóra, azt meg az első sarkon (az ablakunk alá...) végzi el a dolgát
2013. szept. 16. 09:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben, tekintve, hogy csak albérlet, költöznék, amint lehet!
2013. szept. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
költözz el, vagy örök harc lesz. A sokadik feljelentés után a rendőrök sem mennek ki szerintem, a pasas meg ahogy írtad, kőbunkó, én nem várnám meg, míg rámküldi a famíliát.
2013. szept. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!