Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen hely az Óhegy park és...

Milyen hely az Óhegy park és környéke?

Figyelt kérdés
Az Óhegy park és közvetlen környezetére gondolok, mint például a Harmat és a Mádi utca ezen szakasza, s a körülötte lévő négyemeletes lakótelep. Nagyon zöld városrésznek tűnik, akármerre néz az ember, mindenütt fákat, bokrokat lát, de milyen ott lakni? Milyen a (tömeg)közlekedés, milyenek az emberek, milyen a közbiztonság, stb.?
2013. okt. 23. 16:10
 1/1 anonim válasza:
100%
A Szőlőhegy utcában lakunk és imádom, el nem költöznék innen. Közvetlen járat a Köki metróhoz, az Örsre, ráadásul az utca végében van a bolt, az óvoda, bölcsi, a buszmegállók. Csendes, még parkolni is lehet.. Szeretem. Van tere az embernek, csendes környék. Csak ajánlani tudom, Kőbánya ugyan, de én nem tudom, hogy ha ezt a környéket nézzük, mi baja az embereknek Kőbányával. Tök jó itt lakni. Kt gyerekem van és egy átalakított, 56nm-es lakásban lakunk.
2015. márc. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!