Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mennyire élhető egy 40 négyzet...

Mennyire élhető egy 40 négyzetméteres lakás?

Figyelt kérdés
Szeretnék lakást vásárolni, ki is néztem egyet Budapest belvárosában, 1 szoba, hall, egy előszoba-konyha, és egy fürdő, összesen 40 négyzetméter. Mennyire élhető tér ez? Nem kicsi? Két ember elfér benne kényelmesen?
2013. okt. 26. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Két embernek elég, probléma csak akkor van, ha összevesztek és nem tudtok külön szobában duzzogni. Tapasztalat :D
2013. okt. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóban élek, de egyedül. 2 emberrel nem vállalnám be. Lehetetlen félrevonulni, ha szeretnél valami miatt. Együtt kell kelni, feküdni, soha nem lesz egy szabad pillanatod.
2013. okt. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De van egy hall is, ami amolyan második szoba, szóval el lehet vonulni, legalább is szerintem, én az alapterület miatt kételkedem abban, hogy el lehetne férni.
2013. okt. 26. 15:35
 4/7 anonim ***** válasza:
kényelmetlen akkor lesz amikor már 1-2 gyerek ott fog rohangálni.
2013. okt. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

egy fiatal párnak ideális. de amint jön a gyerek (már ha szeretnétek később), akkor bizony hamar költözésre kell adni a fejeteket.

ki lehet alakítani úgy, hogy legyen térérzet, ötletes bútorokkal, tárolási lehetőségekkel.

mi 2 szobás, 50nm-es lakásban élünk, de sosem vonulunk el duzzogni ha balhé van, hanem megbeszéljük, vagy a párom elmegy sétálni :)

2013. okt. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ahogy más is írta, sokat jelent, hogy hogyan rendezitek be, sőt a színek is tudnak segíteni... De persze emberfüggő is, hogy elég lesz-e Nektek. Van, akinek nagyobb tér vagy saját szoba kell (pl. nekem), más óriási belmagasságot igényel... 40nm már nem feltétlenül kevés, ha jól van beosztva (ja, az is rengeteget számít), berendezve és a lakók igényének megfelel.
2013. okt. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez 2 embernek nagyon kicsi, legalább ey háló és egy külön nappali kéne...
2013. okt. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!