Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hogyan tudnám GYORSAN eladni...

Bella.88OK kérdése:

Hogyan tudnám GYORSAN eladni a lakásomat?

Figyelt kérdés
Teljesen új lakásról van szó,áron alul hírdetik az ingatlanosok,de nem történik semmi hónapok óta. Sürgős lenne az eladás,mert a párommal családot szeretnénk és jó volna venni egy nagyobbat valahol! Ha tudtok légyszi adjon ötleteket! Akit esetleg érdekelne a lakás írjon privát üzenetet!

2013. okt. 22. 16:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Miért nem linkeled be? hol van? mekkora? mennyi?


hirdesd facebookon, google adwordsel, van 15 ezer forintos kupon amit adnak, stb.stb.

tedd fel mindenhova, van vagy 6-7 vezető ingyenes ingatlan portál.

2013. okt. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Ha tényleg áron alul hirdetik , akkor kellene , hogy legyen érdeklődő.

Nem lehet , hogy csak szerinted van áron alul ?

Nem valami olyan környéken van , ami valami miatt nagyon rossz hely ?


Tegyél ki eladó táblát , telefonszámmal ....

2013. okt. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Sajnos kb. Mindenhol fent van,ahol csak lehet hírdetni az ingatlan.com-on legalább 10 verzióban megtalálod! Az Orzy téri téglaépítésű társasházban van (8.ker)másfél szobás és én már 11,5 m-ért is hírdetem,pedig 15-ért vettem és nem használtam,szüleim irodaként használták de pl. A fürdőszobát még soha senki! Szóval tanácstalan vagyok eléggé.....
2013. okt. 22. 16:55
 4/18 anonim ***** válasza:

Sajnos az utóbbi időben nagyon leestek az ingatlanárak. Környezetemben egy 27M lakást 21M -ért lehetett eladni.

Nagyon nehéz az eladás, persze nem lehet tudni mikor esik be a vevő. Mindig váratlanul jön :)


Hány nm? linked van?

2013. okt. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
[link] Ez az egyik ingatlanos hirdetése a lakásomnak a sok közül, ha beírod az apródon is megtalálod!
2013. okt. 22. 18:50
 6/18 anonim ***** válasza:

Azért ez a 12M körüli ár egy egy hálószoba + nappalis lakásért szerintem nem az az ár, amiért tolongani fognak. Az Orczy tér sem egy Rózsadomb környék szempontjából.


"...11,5 m-ért is hirdetem,pedig 15-ért vettem..."

Én meg 12 éve 7 millióért vettem a panelomat és most 5-ért nem tudom eladni. Pedig 12 év alatt volt egy kis infláció. Arról nem is beszélve, hogy ha bankba raktam volna azt a pénzt, mára nem 7 és pláne nem 5 milliót érne.

Ez van. Örülj neki, ha csak ennyit buksz rajta. Ha annyira sürgős, nem tehetsz mást, add 8-9 millióért! Akkor valószínű pár hét alatt el fog kelni.

2013. okt. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az Orczy téri társasházak chipes beléptetőrendszerrel rendelkeznek, valamint 24 órás portaszolgálat és járőrszolgálat ügyel a biztonságra a környéken, a közlekedést tekintve a nagyvárad téri metró megállóhoz kb. 10 perc alatt eljuthatsz villamossal vagy a deák térre busszal,tehát nem tudom mi a baj a környékkel, nekem semmi gondom nincs vele. Az ár meg azért ennyi,mivel lakásként nem volt használva és csomó bútort is adnék hozzá. Sajnálom,hogy az utolsó válaszolónak nem úgy sikerült a lakáseladás, ahogy szerette volna én azért nem adom fel,reménykedni mindig lehet!
2013. okt. 22. 20:01
 8/18 anonim ***** válasza:

Nem sikerült még sehogy, ahogyan neked se.

A környékről meg nem engem kell meggyőznöd. Az én lakásom Csepelen van. A Boráros tértől, négyeshatos villamostól 10 percnyire, 3 megállónyira. Mégis ha meghallják az érdeklődők ezt a szót, köszönés nélkül lecsapják a telefont. Olyan is volt, hogy valaki megkérdezte, hogy az Budapesten van-e.

Már megszoktam, hogy ilyenek az emberek...

2013. okt. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Pedig én szeretem Csepelt,az egyik barátnőm is ott lakik és jó hely! Sajnos nagyon sok az eladásra váró lakas Budapesten és sok a bunkó ember is,de szerintem nem szabad feladni,írok ha az ismeretségi körömben hallom valakitől hogy Csepelen szeretne lakást venni! Sok sikert az eladáshoz!
2013. okt. 22. 20:37
 10/18 anonim ***** válasza:
65%

Vidéki vagyok , de voltam az Orczy tér környékén , hát nem nagyon tetszett , sok a barna emberke.

Szerintem a környékkel lesz a baj ha pesti lennék , nem akarnám , hogy a gyerekeim itt nőjenek fel , jobbra egy prosti , balra egy zsebtolvaj...

És ezért fizessek 10 milliót , vagy többet ?

Ha elmondod az érdeklődőknek , hogy chipes beléptető,portaszolgálat meg járőrök ,meg Orczy tér , 10 emberből kilenc kapásból elmenekül....


Reklámozd úgy , hogy prosti non-stop elérhető a környéken , hátha megveszi egy aranyifjú ....

2013. okt. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!