Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Újpest (IV) vagy Angyalföld...

Újpest (IV) vagy Angyalföld (XIII) a jobb, élhetőbb kerület? (indoklással)

Figyelt kérdés
2013. okt. 28. 17:17
 1/4 Gugu Gabor ***** válasza:
100%

Szerintem kicsit szűkítsd a kört, mert mindkét kerületnek vannak olyan részei ahová szívesen költöznék és persze olyan is ahová nem.

(pld ház lakás, mennyit szánsz rá, család, gyerek, ilyesmik)

2013. okt. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Angyalföld, az nem az egész XIII. ker, csak egy része, ami szerintem annyira nem tartozik az élhető részek közé. A 13 északi kertvárosias része, illetve újlipótváros igen. Újpestnek is vannak jó és kevésbé jobb részei (városkapu környéke pl.)
2013. okt. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Gyöngyösi utca környéke nagyon jó, jó a közlekedés, jó az ellátottság, közel a tesco, van ovi és suli is, és sok játszótér.

De ott egy lepukkant nagyon felújítandó lakás annyiba kerül, mint Újpesten egy költözhető...

Szóval mi Újpesten lakunk, a közel a piac, mellettünk az okmányiroda, 10 perc az sztk 5 perc a háziorvos és a metró.


Ár-érték arányban lehet jobbat találni Újpesten szerintem.

2014. febr. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Az előző hozzászólónak teljesen igaza van.


2 és fél évig éltem a Gyöngyösi utcánál és arrafelé álom a közlekedés. Metró, 105-ös, 120 busz, ékszakai járat. Nincsenek egyáltalán gyanús alakok. Közel a Tesco, a Duna Plaza.


Viszont ebből kifolyólag épp annyival drágább, amennyiből Újpest-Központban veszel egy felújított lakást (ami még nagyobb is)


Angyalföldnek vannak olyan részei, ahová nem költöznék (Béke tér és környéke, Reiter Ferenc utca, Jász utca) Laktam arra is (egyetemi kollégium). Éjszakánként rettegtem arra menni. Rengeteg fura alak és munkásszálló van arra.

2014. márc. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!