Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Melyik Pest környéki faluba...

Melyik Pest környéki faluba érdemes költözni?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki, ahol jelenleg lakunk, nincs munka, költözni kéne. De teljesen tanácstalan vagyok. Családi házat szeretnénk, panelbe nem költöznék. Legyen a faluban iskola, óvoda, orvos. És ne legyen sok roma. Kb. 20 milliónk lenne egy házra, és felújítani már nem nagyon maradna. Amiket a neten néztem, és tetszene 25 millától kezdődnek. Tudnátok esetleg ajánlani egy kellemes falucskát, ahol nem túl drágák az ingatlanok?
2013. dec. 29. 20:27
1 2
 1/15 Judit1313 válasza:
Őrbottyán! Váchoz is és Budapesthez is nagyon nagyon közel van, már várossá avatták, (Budapesttől pontosan 25Km-re van) van óvoda,iskola,orvos,igaz a a szomszéd faluban több roma van de nem mernek átjönni,itt meg nagyon kevés van, vannak éttermek, és mindenki jószívű, gyönyörű ingatlanok vannak. De akkor már tudom ajánlani Veresegyházat, az fejlettebb és dugig van mindenféle bolttal stb.
2013. dec. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi, megnézem a neten az eladó ingatlanokat.
2014. jan. 1. 14:08
 3/15 anonim ***** válasza:

Szentendre, Leányfalu, Tahi! Most olcsóbban lehet jó házat találni. Jó közlekedés, csend és nyugalom, boltok, orvos, állatorvos, strand és termálfürdő, közel az erdő, nagyon jó. Bár mindig kertvárosban éltem, ide csak nemrég költöztem. Nem bántam meg. [link]

[link]

2014. jan. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Leányfalu elit hely. Csobánka vagy Pomáz nem az... ott sok a roma.
2014. jan. 5. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
2014. jan. 5. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a tippeket. Csobánkát néztük, nagyon szép, de olvastam róla cifra dolgokat, sajnos.
2014. jan. 6. 14:00
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha gyerekeid vannak, nem jöhet szóba Csobánka, az általánosban már évek óta nem jár magyar gyerek. A hegyoldalakról télen sem kocsival, sem gyalog nem lehet lejutni. Sok a betörés. Én is oda akartam költözni, helyi barátaim lebeszéltek róla, végül Szentendrét választottam.
2014. jan. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Megnéztem Szentendrét, gyönyörű, de sajnos nagyon-nagyon drágák az ingatlanok. 20-ért csak olyat láttam, amire még egy csomót kéne költeni.
2014. jan. 6. 19:56
 9/15 anonim ***** válasza:
Leányfalu, vagy Tahitótfalu sokkal jobb. Ha van kocsi, akkor Szigetmonostor vagy Pócsmegyer is jó. De a Szentendrei-szigetnek nincs közlekedése.
2014. jan. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
2014. jan. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!