Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Legális hitelátvállalással...

Legális hitelátvállalással lakást keresni a neten?

Figyelt kérdés

Mármint úgy feladni hirdetést hogy így keresek lakást ezzel a feltétellel, hogy hitelátvállalással?

ügyvéd, minden papir oké stb...



2014. febr. 3. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, teljes mértékben legális.
2014. febr. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tehát akkor nem kell félnem ez normális így? más is van igy? hogy nem kap hitelt pedig tudná fizetni?
2014. febr. 4. 13:32
 3/4 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Tisztában vagy a hitelátvállalás fogalmával ugye? Egyébként ez attól függ, hogy miért nem kapsz hitelt. Én azt hittem, hogy így akarsz áron alul szerezni ingatlant. Ez is egy megoldás, de mi miatt nem kapsz hitelt? Vagy csak nem elegendő hitelt kapnál?
2014. febr. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én el szerettem volna adni egy ingatlant hitelátvállalással is akár. Beszéltem a bankommal, aki azt mondta, hogy jogilag nem megoldható, és inkább ne is feszegessem a témát. Ha nem kapnál hitelt, akkor átvállalni sem tudnál, még ha lenne is ilyen lehetőség. Az ügyvéd azt mondta, hogy trükközéssel, mint módosított bérleti szerződés, stb. meg lehet oldani, de mivel ez a bank kijátszása, ez lényegében törvénytelen. Szerintem ügyvédet kérdezz, ő megmondja a frankót, vagy bankot.
2014. febr. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!