Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Kiköltöznétek Szentendrére,...

Kiköltöznétek Szentendrére, Pomázra vagy valamelyik Pilis. Kezdetű településre?

Figyelt kérdés
Milyen az ingázás? Megéri?

2014. febr. 10. 19:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
34%

Simán odaköltöznék ezek bármelyikére, kivéve a "Pilis"-re, ha az nem folytatódik, mert Pilis pont arra van, amely környéktől elborzadok.

De Pilisakármi lehet simán, szuper helyek, közel Bp-hez, csak hát drágák erre a házak...

Pomázról vagy Szentendréről szuper az ingázás (más településekhez képest), és Pilisakármik is jók lehetnek, attól függ melyik.

2014. febr. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
43%

nekem nem érné meg az ingázás. nagyon sokat kivesz az emberből. ha nem költségben, akkor időben, energiában. ennyit nem ér a családi ház meg a kert.

max nyugdíjasként, ha már nem kéne naponta bejárni pestre melózni.

2014. febr. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
36%
Szentendréről hamarabb beérek Zúglóba, mint a XI.kerből. Sokkal gyorsabb az M0-ás. Itt élni sokkal jobb, mint Pesten. Persze sokan ezt anyagilag sem tehetik meg, a házak is drágábbak és az utazás is drágább, mint a Pesti BKV. De megéri! Az aki nem erre lakik, az írhat csak olyat, hogy ha majd öreg lesz, stb... fogalma sincs róla.
2014. febr. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem Pilis, hanem Pilis-valami. Amik a 10-es út mentén vannak. Bár én Szentendre felé hajlanék. Csak a dugóktól rettegek, milyen a 11-es út reggel meg este csúcsidőben? Lehet haladni?
2014. febr. 10. 22:34
 5/20 A kérdező kommentje:
A házakat nézegetem, nem tűnnek drágábbnak, mint a 14-16. ker-ben pl, vagy akár egy normálisabb pesti belvárosi lakásnál meg főleg nem.
2014. febr. 10. 22:37
 6/20 anonim ***** válasza:
35%
Ha a lakótelepen nézegetsz, ott találsz Pesthez hasonló árakat. Már 8 millióért vehetsz egy 2 szobás panelt. De én Pismányra gondoltam. Ott az árak a csillagos ég, pár pesti belvárosi lakást el kellene adni hozzá. A közlekedés tökéletes, kicsit lassabb reggel 7h körül, de dugó nem jellemző.
2014. febr. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
28%

Vagy te, vagy az előttem szóló, akinek gőze nincs a környékről, édesen negatív kezet adott. De ezen is csak mosolygok, mert tipikus, pesti panellakó, aki csak okoskodni tud, és az az öröme, hogy lepontoz más érdemi választ.

Nem cserélnék veled, pontozz csak.:)))

2014. febr. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Kösz! Nyomtam zöld kezet mindenkinek, hogy ezen ne veszekedjetek :)

Dilemmázok még egy picit, hogy belvárosi későn kelés, vagy a jó levegő...


Kösz mindenkinek

2014. febr. 13. 17:53
 9/20 anonim ***** válasza:
47%
Kedves kérdező! Ezt a kérdést tavaly tettem fel magamnak és már hetek óta Leányfalun lakom. Jó az ellátás, van mindenféle bolt, busszal a Városkapig 40 perces az út. Sokkal csendesebb és jobb a levegő, mint Szentendrén, nem annyira zsúfolt. De ha veszel, a hegyet válaszd, vagy a 11-es úthoz közelieket, az a rész csatornázott. Gyere erre, nem bánod meg.
2014. febr. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
42%
Sok eladó ház van, de arra vigyázz, ha eredetileg vikendháznak épült, tégla legyen és szigetelt vagy felújított. 50-70 m2 között is nagy a választék. Minden házon van riasztórendszer és műholdvevő, mert a vétel másképpen nem jó, amerikai konyhások, többnyire tetőteresek. Minden kerítéshez van autóskapu. Kisebb hibák lehetnek, pl. kapu és kerítés festése, de üsse kavics, 14-16 millióért ez nem számít.
2014. febr. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!