Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Pest megyében hol éredemes...

Pest megyében hol éredemes házat venni/bérelni?

Figyelt kérdés

Hosszabb távon gondolkodom, először inkább bérlésben, később vásárlásban is. Ami érdekelne, hogy hol lakik kevés "brazil", illetve nem jelent veszélyt a Duna esetleges áradása? Ezek a települések jönnek szóba:

Szigetszentmiklós, Szigethalom, Taksony, Dunaharaszti, Nagytétény, Érd, Diósd, Halásztelek, esetleg Budaörs és Törökbálint.


2014. febr. 17. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem Budaörs :)
2014. febr. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy őszintén én Pest megyét kerülném el a legjobban, inkább a dunántúlra mennék, ott valamivel jobb a helyzet, de ha már választanom kéne, Érd vagy Diósd, ott még talán nem olyan vészes.
2014. febr. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Érd, Diósd? Te gondolom még a környéken sem jártál. :) Akkor már inkább Budaörs tényleg. Esetleg Páty, Budakeszi, Telki, Nagykovácsi.
2014. febr. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
de jártam arra
2014. febr. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!