Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Pest megyében, de melyik...

Pest megyében, de melyik városban jó lakni?

Figyelt kérdés

Melyik városba érdemes költözni gyerekekkel? Tudom, addig még változhat a közbiztonság, meg az árak stb., mert kb 2 év múlva szeretnénk költözni, de már most szeretem böngészni az apró hirdetéseket.

Én nekem nagyon tetszik Szigetszentmiklós, de egy ismerősöm lebeszélt, mert, hogy sok a kisebbség, Csepel miatt, így az nem jó hely. Pedig olyan szép új házakat láttam.

Szóval 5leteket kérnék, hogy ki melyik várost javasolja, vagy melyiket nem.

Előre is köszi:)


2013. máj. 16. 22:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ráckeve :) csak ne Pokolhegy részére :D
2013. máj. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kisebbség mindenhol van. A közbiztonság meg még városon belül is nagyot változhat, mindenhol vannak bizonyos "gócpontok"...
2013. máj. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

Törökbálint, Biatorbágy, Nagykovácsi, Budakeszi(ezek nagyobb presztízsűek)

Dunakeszi, Veresegyház, Göd, Szentendre, Leányfalu

Igaz nem mind város, de én valamelyikre ezek közül költöznék. Ezeknél a közbiztonság is jó(legalábbis kevesebb kötekedő elem van az utcákon), meg egész jó hangulatú helyek.

2013. máj. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

A dél-budai agglomerációt felejtsd el (Budaörs, Érd, Diósd, stb) mert

Kelet-Pest és Dél-Pest agglomerációja javasolt. Nincs úgy megszállva a nép által.

2013. máj. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat! Máris szűkült a kör:)!
2013. máj. 16. 23:48
 6/11 anonim ***** válasza:
Szigetszentmiklós pont elég nagy település ahhoz, hogy találj olyan helyet, ahol sok a kisebbség. Legalábbis nekem sikerült :)
2013. máj. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Budakalász. Jó a tömegközlekedés (3 hév-megállója van.)
2013. máj. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Van budapesti bűntérkép


[link]

2013. máj. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Azért a struktúra is lényeges szempont a közbiztonság mellett.

Fontos szempont, hogy mennyire vagytok tömegközlekedésre utalva.

Másik szempont a pedagógiai intézmények színvonala. Bár ez most a legkiszámíthatatlanabb, minden változik.

A munkalehetőségek is fontosak, illetve, cél-e az, hogy termelnétek-e valamit, és ha igen, mit. (A talaj illetve napfény és egyéb adottságok miatt lényeges)

Fontos, hogy milyen bevásárlási lehetőségek vannak, gyógyszertár, kórház a közelben, bla-bla.

Remélem, segítettem.

2013. máj. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Bicske (igaz már pont Fejér megye) de 30 km Budapesttol es fel orankent jar a vonat

(20 perc alatt beersz pestre)

Szep fekvese van, sok uj haz, jo kozbiztonsag, megfizetheto lakasarak, van mindenfele uzlet, bank, suli a varosban.

2019. ápr. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!