Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mi a véleményetek Dunakesziről...

Mi a véleményetek Dunakesziről? Mennyire élhetőek a lakóparkok?

Figyelt kérdés
Bp-en élünk viszont nagyon elszeretnék költözni a fővárosból és Dunakeszire gondoltunk. Érdekelne, hogy milyen a reggeli bejárás, milyen a volan,máv közlekedés, illetve autóval mennyi idő alatt lehet beérni a IV, XIII. kerületbe? Megéri kiköltözni?

2014. márc. 12. 13:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Remélem tudok segíteni, mi 3 évig néztünk házakat Budapest vonzáskörzetében, egyszóval minden megnéztünk ami van a közelbe kívülről fújom az össze lakóparkot. Dunakeszi egy nagyon jó hely de ahogy említed ingázni kell, továbbá nagyon drága árak vannak, továbbá az se mindegy kitől veszed, én ismertem Dunakeszi aki csinált ott házakat az egyik lakótelepen, hát pl tőle nem vennék házat.
2014. márc. 13. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

igen, az ingázás miatt félek csak. Igaz van autónk, 2, de ha dugó van az szívás. Hát budapesthez képest mondjuk olcsóbbak az ingatlanok, máshol még nem nézelődtünk, csak keszin, mert ezt a várost ,,ismerjük" jobban.

Köszönöm a választ, hasznos volt :)

2014. márc. 13. 09:08
 3/12 anonim ***** válasza:
Mi Leányfalun vettünk kisebb családi házat, tisztességes eladótól. Megmondta, mennyi a rezsi, mennyi a helyi adó (ez is van!), minden úgy is van, ahogy mondták. A dugó nem gyakori, de most útfelújítás van a 11-es úton. Boltok, Volánbusz sincs messze. A busz 40 perc alatt a 3-as metróhoz visz. Hónapok óta itt lakunk, nem bántuk meg. Kb. erre számíthatsz Dunakeszin is, csak onnan a busszal rövidebb az út (kb. félóra).
2014. márc. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A 4 kerület az tényleg vészes, de mi 20 millióért egy lakó teleki telket találtunk Dunakeszin, lakóparkban nem valahol kint a semmiben. Kb ilyen árak vannak

[link]

A Pesti oldalnak ez a legdrágább vidéki része, persze nem ikert vagy sorházat akartunk, hanem különálló családi házat. Amúgy ha jól tudom ingyenes a busz be Pestre Dunakesziről.

2014. márc. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én a helyetekben megnézném Ecseren a kálvária dombot. 1km Pest határa (XVII-kerület), új építésű házak vannak 10 évnél egyik sem öregebb. A telkek ára fele annyiba kerül mint Dunakeszin. A Maglódi Auchan 4-5km-re található. A buszmegálló, 4-500 méterre. A vonatállomás 1km-re található, az M0 is 5-6km-re található. Továbbá csend van és nyugalom.
2014. márc. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Vagy ha ezt a vonalat nézed akkor Vác. Félóránként megy vonat Pestre a Nyugatiba. Egy kétszobás panel 8milla.
2014. márc. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Én a 13. kerületbe dolgozom, így Ecser eléggé kiesne.

Mert mire onnan bekeveredünk a 13 illetve a 4dik kerületbe az elég sok idő , vagyis több mint kesziről.

Mindenképp újépítésűbe szeretnék költözni, főként a rezsi miatt, csak hát amíg pl 10-11millioból pesten kapsz egy 30 nm2-es 1 szobás lakást, addig a külvárosokban már kapsz másfél, akár 2 szobásat is. Köszönöm a válaszokat sokat segítettek. Még azért gondolkozunk rajta, lehet megnézünk más várost is akkor :)

2014. márc. 14. 11:19
 8/12 anonim ***** válasza:
Mit szólnátok Leányfaluhoz vagy Szentendréhez? Volánbusszal 40 perces az út Újpest-Városkapuig (3-as metró). Nem drágák a házak, itt is nagyon lementek az árak. Nagyon sokan járnak be így, iskolába és dolgozni is. Városkapunál jól be is lehet vásárolni, van ott egy nagy CBA diszkont.
2014. márc. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én 15 perc alatt bent vagyok kocsival Ecserről az Örs vezér térre, az a XIII kerület széle már, onnét aztán bárhova mehetek. A busz pontosan 30 perc alatt ér be az Örs-re. Reggel sűrűbben járnak 30 percenként délután pedig minden órában. Számold ki, hogy mennyi idő alatt érsz be Szentendréről, Vácról, vagy Leányfaluról a XIII-kerületbe. Szentendrén mindig nagy a dugó, ott nagyon szűk útak vannak.
2014. márc. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Bocs rosszul írtam az a XIV kerület széle, kocsival 30 perc alatt érnél be a XIII. kerületbe Ecserről.
2014. márc. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!