Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » IV. Kerületben milyen lakópark...

IV. Kerületben milyen lakóparkok vannak, ahol érdemes lenne eladó lakást nézni?

Figyelt kérdés

Mindenképpen lakóparkba szeretnénk költözni, ahol van egy saját vagy közös belső kert, esetleg játszótér is. Minél kijjebb, lehetőleg közel a Megyeri hídhoz. Nem muszáj, hogy új legyen, az is jó ha használt de újszerű.

Napliget lakóparkot is néztük, arról vélemény?


2011. szept. 12. 10:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Homoktövis lakópark, Attila park.
2011. szept. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a Homoktövis lakóparkok tudom ajánlani.

Mi is itt lakunk 4 éve,és nagyon szeretjük:):)

A házakat jó minőségben építették,probléma nem volt velük ,vannak nagy erkélyek,a társasházakhoz udvar,gyerekeknek játszótér.Van orvos,ovi,suli,bölcsi.Busszal 15 perc a metró.

Milyen lakást kerestek?Egyik barátnőmék pont most árulják a lakásukat,mert "kinőtték".Ha bármi kérdésed van,írj nyugodtan!

2011. okt. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi nektek, jól hangzik...meg fogom nézni személyesen. Egyébként 3 szobásat szeretnénk, de még csak jövőre lesz aktuális, kedves utolsó.
2011. okt. 2. 21:55
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia,utolsó vagyok:)Jó,akkor nem küldök elérhetőséget,remélem addig el tudják adni:):):):):)Ha mégse majd rád írok!!

Nézzetek körül mindenképpen jó kis hely:)

2011. okt. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Engem is érdekelne,hogy milyen tapasztalataitok vannak a Homoktövis lakókerttel kapcsoltban.Kedves Kérdező,voltatok arra?Két ünnep között sétáltunk arrafele és nagyon szimpatikus volt.60-70nm-es csendes,erkélyes lakást szeretnék.Esetleg tud valaki ajánlani?

Köszi a válaszokat,bocsi a kis offért:)

2012. jan. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szia, mi még nem voltunk arra mert sajnos tolódik a lakásvásárlásunk :-( legalább egy évvel.
2012. jan. 3. 12:15
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát nem egyszerű az biztos..

Nálunk jön a második baba,és a mostani lakásunk így is nagyon kicsit,ráadásul belváros nem éppen ideális ..

Karácsony után sétálgattunk arra,és nagyon barátságos környéknek tűnt,jó sok kigyerekkel,de még lakást nem néztünk.

Most nézelődök interneten.

Azért köszönöm a válaszod,hátha ír olyan is,akinek személyes tapasztalata van:)

Üdv.

2012. jan. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!