Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Bedőlt lakáshitel, elköltöztek...

Bedőlt lakáshitel, elköltöztek a lakók, üres a lakás, és mégsem lehet megvenni?

Figyelt kérdés
A lakó már elköltözött, a banknak már nincs a portfoliójába, nem tud felvilágositást adni. A lakás ott áll üresen, én árában venném meg, nem nyerészkedni akarok, kellene a lakás több okból is megfelelne, készpénzben fizetném és nem tudom, merre induljak, hogy megvehessem. Ötlet?
2014. márc. 24. 11:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A Végrahajtónál kellene érdeklődni. Ők árverezték el a lakást, nem a Bank.
2014. márc. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A tulajdoni lapon mit látsz?

Én is a végrehajtónál kezdenék!

2014. márc. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, de nem tudom, melyik végrehajtót bízták meg vele. Vagy egyiket sem? Már évek teltek el, és nem történik semmi. A lakó kiköltözött már az első elmaradt csekkbefizetéskor, fogalma sincs, a banknál nincs... ördögi kör. Vagy csak félretájékoztatnak?
2014. márc. 24. 15:39
 4/9 A kérdező kommentje:

Ja, azt nem írtam, hogy nincs, és nem is volt árverezés...

Gyanus csönd..

2014. márc. 24. 15:41
 5/9 anonim ***** válasza:
Kérd ki a tulajdoni lapot.
2014. márc. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, de hol lehet ezeket a lakásokat (végrehajtó által árverezett) online megnézni?
2014. márc. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát, ezazz!! Sehol semmi nyom! Segítsetek!! Úgy tudom, a földhivatal nem adja ki a tulajdonlapot idegen személynek. Rossszul tudom? Megpróbáljam? Árverésről meg abszolut semmi nyilvános!
2014. márc. 25. 10:52
 8/9 anonim ***** válasza:

Rosszul tudod :) Sőt, ha van ügyfélkapud, akkor online is meg tudod nézni, 1000 forintért a tul. lapot!

[link]

2014. márc. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitséget! Próbálkozom tovább!
2014. márc. 29. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!