Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapesten, hol élnétek...

Budapesten, hol élnétek legszívesebben, hol vennétek lakást (reális kereteken belül mondjuk max 10-15M Ft erejéig)?

Figyelt kérdés

Az érdekelne igazából, melyek azok a kerületek, amik szerintetek a legélhetőbbek, amiket a legjobban kedveltek?

Véleményt is írjatok légyszi, hogy miért.



2014. márc. 26. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Én jelenleg a 6. kerületben lakom, a Városliget közelében albérletben, de ha lenne pénzem lakásra, akkor maradnék a környéken :)

Közel a belváros, de mégis sokkal csendesebb, jó a közlekedés, pár perc séta a Városliget, ami külön jó pont (lehet sportolni, vagy sétálni, ami nekem fontos).

2014. márc. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

VI-VII (ezeknek bizonyos részei), XIV-XVI. kerület

Előbbi kettő közlekedés szempontjából szuper, utóbbi kettőnél a közlekedés kb. jó, és élhetőek.

2014. márc. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
XI kerület is jó, Albertfalva környéke, buszok, villamosok 15-20 perc alatt belvárosba visznek, és mellette elég sok a zöld terület, csendes, nyugis környék, és csak elvétve látni rejtett erőforrásokat.
2014. márc. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
XIII. kerület.
2014. márc. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

XVI. kerület. Itt élek 5 éve, nagyon jó környék, jó a közbiztonság, csendes, kertvárosias hely. Ugyan lakótelepen lakom, de nem az a 10 emeletes börtönök, mint egyébként ami az embernek eszébe jut a lakótelepről. Itt 4 emeletes házak vannak, parkokkal, játszóterekkel. A bejutás a belvárosba egyszerű, én kb. 15 perc alatt benn vagyok az Örs vezér terén, onnan meg már hamar el lehet jutni bárhová Bp-en.

A férjem pl. Zuglóban élt ezelőtt egész életében gyakorlatilag, ami szintén egy jó hely, de azt mondja, amióta a XVI-ban lakunk, ő már nem szeretne elmenni innen még Zuglóba sem.

2014. márc. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
nekem is Zugló a nyerő. csendes, de mégsem kihalt. kerületen belül nagyon rossz a közlekedés, de egy bringával felszerelkezve jó. a belvárosba meg gyorsan be lehet jutni. h milyenek a lakásárak azt nem tudom.
2014. ápr. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én épp most vettem egy lakást a 9. kerületben, már egy ideje itt éltem albérletben. Nekem tetszik, főleg a körút-üllői-haller-mester utca négyszög. Igaz, hogy vannak rejtett erőforrások (még) a környéken, de azért mégse nyolcker.
2014. ápr. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
XIV és XV a 14 kerben a zugloi rész parkos barátságos a 15 ker ugyan az de nem a panelerdőt mondom hanem a 4 emeletes lakásokat pl páskompark biztonságos csendes nyugot környék ott a középiskolám könnyű a belvárosba az ut
2014. júl. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!