Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Reális vételár-e XIII. kerület...

Reális vételár-e XIII. kerületben Béke tér környékén egy 34 nm-eres, nagy erkélyes 5 éves bútorozatlan lakásért 11,3 millió Ft?

Figyelt kérdés
A lakás nagyon tetszik, ennyire sikerült lealkudni, nem tudom, hogy ez az ár reális-e érte. Annyit látok csak, hogy ilyen paraméterekkel rendelkező lakásokat 12-13 millió Ft-ért hirdetnek. Sajnos nagyon nem ismerem az ingatlanpiacot, nem tudom, hogy korábban ezen a környéken egy ilyen lakás mennyibe került.
2013. aug. 3. 03:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen reális, arrafelé lakok, szóval tudom miről beszélek.
2013. aug. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Irányárnak jó.


Alkudni kötlezező, nézzél utánna a neten index,origo, hogy 8-10 % simán lealkudató a mai helyzetben.

2013. aug. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az egy drága, elit környék, mert tiszta, rendezett, tiszta a levegő, mégis jó a közlekedés. Szóval arrafelé általában magasabbak az ingatlanárak, mintha ugyanaz a lakás valahol máshol lenne. Tudni kéne még, hogy mikor épült a ház, stb., de én így látatlanban reálisnak tartom az árat. Az egy jó környék, ez biztos, de épp ezért drága is.
2013. aug. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hát, szerintem reális, de nem logikus lépés. Inkább egy másik helyen nézz egy nagyobbat. Mit csinálsz, ha jön a baba majd és 3-an kell 34 négyzetméteren osztozni? Most jó ez egy embernek, max kettőnek, de később már nem lesz az. És mindig könnyebb lakást venni, mint eladni, különösen mostanába. Ezt ne feledd el. Okosan költsd el a pénzed, egy 10-20 éves ház sem öreg még, ha téglából épült. Gondold el, sok belvárosi ház 100 éves vagy régebbi!
2013. aug. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!