Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapest,8. kerület, Mátyás...

Budapest,8. kerület, Mátyás tér mennyire gázos manapsag?

Figyelt kérdés

Valamilyen szinten rehabilitalodik, vagy meg mindig veszelyes (etnikumos)?


Es a 3-as/4-es metroig tarto nehany szaz meter?


2014. ápr. 1. 00:24
 1/6 anonim válasza:
100%
Javul, de még mindig sok 'más kultúrájú' van arrafelé. Az új építésű házak nagyon szépek, jók, belül biztonságosak. A Mátyás tértől a Blaháig nem szeretek sétálni, pedig nem vagyok félős.
2014. ápr. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
FELEJTŐS KÖRNYÉK!!!
2014. ápr. 1. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem laknék a 8. kerületben.
2014. ápr. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm nemrég vett lakást a József utca végén a Mátyás térnél. Elsőre engem is sokkolt a hír, de már sokszor jártam nála, nem is annyira gáz környék, mint amilyen a híre. Mondjuk én a József utcán közlekedek, a Népszínház utcát nagy ívben elkerülöm. Arra csak akkor járok, ha a 99-es busszal megyek a Blahától, illetve a Blaháig. A Mátyás téren vannak új építésű házak is, szép lassan fejlődik a környék. A napokban átadott négyes metró valószínűleg szintén hozzájárul a környék fejlődéséhez.
2014. ápr. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
most még elég gázos, nem véletlenül annyira olcsóak a lakások abban az új építésű házban. Pont pár hete lövöldöztek a Dankó utcában, kb. 50 méterre az említett háztól. Nem gázpisztollyal, éles fegyverrel. Az a baj, hogy a Dankó utcán és a Magdolna utcán sok bűnöző él, főként drogdílerek, amit kb. mindenki tud, de bolygatni nem akarják őket. Igazából a környéken el lehet közlekedni, ha nem keveredsz véletlen bele egy verekedésbe, akkor nem gáz. Csak hát kellemetlen hallgatni a folytonos balhékat.
2014. ápr. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fejlődik, de azért még messze nem vennék itt lakást.
2014. ápr. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!