Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapest XVII. kerületéről...

Budapest XVII. kerületéről vélemények?

Figyelt kérdés

Családi házas övezetek érdekelnek közlekedés szempontból, nyugalom szempontjából. Szeretnénk oda költözni, elég sok ház van arra eladó a mi árfekvésünkben, nem tudom mi ennek az oka, ha egyáltalán van valami magyarázata. Az egyes kerületrészekről érdekelne, hogy melyik ajánlható, melyiket kerüljük (Rákoscsaba, Keresztúr, Régiakadémiatelep stb....)

Köszönöm a válaszokat!


2014. ápr. 4. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Azért van sok eladó ház és főleg olcsón, mert nagyon messze van mindentől. A belvárosba egy óra alatt jó ha beérsz...
2014. ápr. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Igen, nyilván kijjebb van a belvárosból, de én az 1 órát soknak találom, mondjuk én az Örsön dolgozom, férjem pedig az M0-áson menne, ami onnan szerintem elég könnyen elérhető. Én úgy tippeltem, hogy a XVI. kerülettől (most itt lakunk) kicsit tovább tart a bejutás, de én innen is kocsival 10-15 perc alatt benn vagyok az Örsön.

Várok még véleményeket, aki a különböző kerületrészeket is ismeri.

2014. ápr. 4. 20:46
 3/5 anonim ***** válasza:

A szuleim a Madardombon laknak, Rakoskereszturon. Kb 50 perc a bejutas, de megeri, csend van, bekesseg, nyugalom, es a legtisztabb levegot is itt merik Pesten.

Barmelyik keruletreszt ajanlom, imadok ott elni.

Rakoscsaban rokonaim laknak, szep es kellemes hely az is. Biciklivel felora a Merzse-mocsar, termeszetvedelmi terulet, kis toval, ahova ki lehet ulni a bekakat hallgatni es a madarakat lesni.

Rengeteg bevasarlasi lehetoseg van, Auchan, Decathlon, Tesco. Vannak kicsi boltok, sot a varoskozpontban ott a nagy piac, ostermelokkel. Vonattal 18-23 perc a Keleti pu., van kulon buszsav is a varoskozponttol.

Van, aki soknak talalja az egy oras utazast, de inkabb utazom, mintsem a koszos budos zajos Belvarosban eljek. Az eletkorulmenyek ossze sem hasonlithatoak a xvii. kerulet es a Belvaros kozt, az elobbi javara!

2014. ápr. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát azért az örs nem igazán a belváros. :D De ti tudjátok milyenek az igényeitek, nyilván most ha a 16.-ban jó, akkor ott is jó lesz. De hidd el, hogy van egy óra az út a városba, menj el próbáld ki. Nem tudom miért kellett lepontozni ezért, de egészségedre. Mikor mentek házat nézni akkor kérdezzétek körbe a szomszédokat, milyen a környék, ők elmondanak mindent, és ők mindent tudnak. Második, azért nem csak a belvárosban lehet ám élni! Én a 12. kerületben lakom, családi házas zöldövezetben, csend, béke nyugalom van, de ha nem kerülök dugóba 9! perc alatt az ötödik kerületben vagyok, azért ez nagyon nem mindegy. Most lehet hogy kiköltözünk Törökbálintra, onnan is 10-15 perc alatt elérem a belvárost.
2014. ápr. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1-es és utolsó. Én nem pontoztalak le, sőt fel. Nem tudom miért kell rögtön arra gondolni, hogy a kérdező pontoz le....

Igaz, nem írtam, hogy én hová járok be Pestre, de mivel belvárosba nem járok, ezért az igazából nem annyira érdekel. Jelenleg kocsival járok, de ha oda költözünk, akkor lehet, hogy inkább busszal fogok, ha buszsávban tud jönni a busz gond nélkül.

Másodiknak is köszönöm a válaszát!

2014. ápr. 6. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!