Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Van-e valakinek tapasztalata...

Van-e valakinek tapasztalata a debreceni 24 emeletes toronyházról?

Figyelt kérdés
Minden érdekel,mennyire élhető,pozitív,negatív oldalai.Van e valamilyen kiirthatatlan állat benne? Mennyire szigetelnek a falak(zavart már valakit a szomszéd szexuális élete)? Ha a konyhán nincs ablak akkor milyen az elszívó rendszer? Hanyadik emelettől érzik a kilengése ha van? Utcazaj,fűtés,magas-e a költségek?

2014. ápr. 7. 19:54
 1/6 A kérdező kommentje:
Aki levelet írt,annak üzenem rossz számot adott.Vagy csak szórakozott?
2014. ápr. 9. 11:48
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Nekem lakik ott ismerősöm, és úgy tudom, a felső 2 szinten már nem lakhat senki a kilengések miatt. Sz.
2014. ápr. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze, szigorúan meg lehet határozni a kilengést, hogy csak a felső két emeleten zavaró???! Alatta pedig tökjó? Naná!

Alapvető fizika.....: Minél "vastagabb" egy torony, annál kisebb a kilengése. Ez egy 100 emelet alatti lakóépületnél csak műszerekkel mérhető, a 200 km/órás szélterhelést is elviselik.

Persze parázni lehet, de érzéki csalódás.

Nem leng ki 24 emelet több száz négyzetméter alapterületű ház érzékelhetően.

Füstmentes menekülő lépcsőkkel lett tervezve, ahol túlnyomás van, akár még biztonságos is.

Speciel én a kicsit alacsonyabb veszprémiben laktam.


Egyetlen hátránya, hogy lehetetlen személyre szabni a nem túl szerencsés belső tereket, előnytelen beosztású helységeket.

Élhető tér, de amolyan szükséglakás hangulat.

2014. ápr. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nekem egy lakás pont a mérete és a jó elosztása miatt tetszett meg.

2014. ápr. 23. 08:30
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor rajta, szerezd meg! Pláne, ha jó a panoráma is.


A kiemelt, központi figyelem miatt soha sem fogják hagyni lepusztulni.

(A pécsi magasház volt az egyetlen kivétel, abból is mekkora cirkusz van.)

2014. ápr. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Madártávlati képekből úgy tűnik, hogy a debreceni is IMS szerkezetű, jól tudom? Mondjuk ez nem baj, ha jól csinálták.
2018. febr. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!