Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Dunakeszi Toldi-Dombliget...

Dunakeszi Toldi-Dombliget lakópark vélemények?

Figyelt kérdés
A Szent Erzsébet utcában nézegetünk egy most épülő 6 lakásos társasházat, aki ott lakik szereti a környéket? Jó minőségűek ezek a házak/lakások?
2014. ápr. 10. 08:28
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

Szia, mi itt lakunk 3 éve, Budapestről költöztünk ki. Egyelőre nagyon szeretjük.


Az előnyök:

- jó a közlekedés, nemcsak autóval de busszal is (30 perc Újpest-Városkapu, és teljesen jól járnak a Volánbuszok). Nem nagyon tudok másik agglomerációs települést ahonnan reggelente ilyen simán be lehetne jutni.

- bevásárlási lehetőségek szuperek, mióta megnyílt a h&m az auchanban, én már ruhát se Pesten veszek :)

- fiatalos a környék, szép rendezett, barátságos, modern, nyugi van de mégse az Isten háta mögött vagy

- ingatlanárak sokkal jobbak persze mint Pesten


A hátrányok:

- bölcsi, ovi állítólag elég necces (nekünk ez még pár évig nem aktuális), de hát hol nem az?

- járdák nincsenek, ez nagyon hiányzik


A lakások minősége a kivitelezőtől függ, vannak nagyon bénák és teljesen jó minőségűek is, ebben nem lehet általánosítani.

2014. ápr. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mi is elsősorban ott keresünk, de néztünk azért Alagligeten is. Én kicsit félek hogy honnan fogjuk tudni hogy jó lakást veszünk-e vagy rossz a kivitelezés és problémák lesznek vele. Mire érdemes szerinted figyelni?
2014. ápr. 17. 17:20
 3/12 A kérdező kommentje:
Amúgy mi is dunakesziek vagyunk csak mi Gyártelepen lakunk, de nézünk nagyobb lakást és ha mér költözünk menjünk arrébb kicsit. Dunakeszin kívül nem is nézelődünk, mi is nagyon szeretjük:)
2014. ápr. 17. 17:21
 4/12 anonim válasza:
Szia, első vagyok. Mi kihívtunk egy műszaki ellenőrt a kiszemelt lakáshoz, és őt kértük fel hogy nézze át kirtikusan a dolgokat, mert mi sem értettünk hozzá :)
2014. ápr. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, tettünk ajánlatot a lakásra, meglátjuk hogy költözünk-e mi is:)
2014. ápr. 24. 10:54
 6/12 anonim válasza:
Szerintem ugyanarról a lakásról beszéltek, ahova mi is költözünk :) Hogy álltok az ajánlattal? Lehet szomszédok leszünk :)) (Radics Attiláék féle lakás)
2014. máj. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szia! Végül nem oda költözünk, találtunk egy jobbat, igaz nem új de végül is azt hagytuk. Amit kinéztünk azt pont megvették, aztán keresgéltünk tovább. Megkérdezhetem melyik lakásba költöztök? :)
2014. máj. 18. 09:58
 8/12 anonim válasza:
A földszinti nagyba kerttel. (F1)
2014. máj. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mi az emeletivel szemeztünk:), de oda állítólag a földszinti lakó szülei költöznek.
2014. máj. 18. 14:30
 10/12 anonim válasza:
ööö...komoly? Hát azok nem a mi szüleink lesznek, az biztos. Az kéne még :)))
2014. máj. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!