Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapesten ilyen jól megy az...

Budapesten ilyen jól megy az ingatlanosoknak? Lakást szeretnénk vásárolni, de nem foglalkoznak velünk.

Figyelt kérdés
Konkrétan a VI. Es a XIII. Kerületben keresünk eladó másfél szobás lakást készpénzért max. 20 millió forint értékben, de eddig bárkivel felvettük a kapcsolatot csak ígérgetett, de ajánlatokat még nem küldött...

2014. máj. 19. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Valószínűleg ki lettetek szúrva, hogy kamuztok, szórakoztok és csak turistáskodni(nézelődni) akartok.
2014. máj. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

nézelődni, de nem vásárolni



Mindenkinek drága az ideje, és az energiája.

2014. máj. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
www.ingatlan.com
2014. máj. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem. Az ingatlan.com -on minen lakás meg van hirdetve, ha valami érdekel legalább a leírás és kép alapján, akkor megmutatják. Az csak a luxusingatlanoknál működik, hogy rádszánnak 4-5 órát és végigmutogatják a repertoárt. Persze azt meg nem ingyen.
2014. máj. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Vásárolni akarok 2 héten belül, készpénzben és ha kell fizetek is azért, hogy mutogassanak többet. Nézem én az ingatlan.com-ot, de már 4-5 olyan lakást is elvittek, ami fent volt és érdekelt, mert a hirdetők sem naprakészek és elfelejtik törölgetni a hirdetéseket.

Én azt hittem jobban kell a közvetítőknek a pénz. Valljuk be egy készpénzes történetnél nincs sok huzavona...

2014. máj. 19. 17:16
 6/7 anonim ***** válasza:
5 Ne haragudj, de abszolút nem tünsz hitelesnek, ahogy a beszéded se.
2014. máj. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, én is kp-ért vettem a házat 2 éve. Tudtam mire van szükségem (házméret, állapot, hely, műhely, pince, nagy telek, kocsibeálási lehetőség stb stb) és az után emeltem fel a telefont, hogy megnézzem magamnak. Olyan, hogy van 20 milám és mutassanak 5-6 lakást, hátha megtetszik egy, az talán a Berki Krisztián tegnapi alakítása után gondolhatod. Ha már a képek és az adatok után sem tudsz szűkíteni az irodában, akkor veled van a baj, de tényleg. Az ember nem 3 hétre vesz házat, lakást hanem évekre, évtizedekre. Akkor leglább valami elképzelése legyen és kapásból mutasson rá 2-3-ra. Abból jó ha egy be fog jönni egy kicsit - és a szomszédok lecsekkolása még hátra van.
2014. máj. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!