Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » A panelház felső emeletén...

A panelház felső emeletén mennyivel van melegebb nyáron?

Figyelt kérdés
Van egy lakás amit lehet, hogy megvennénk. Kelet felé néznek az ablakok és dél felé az egyik fal. Azt mondják, hogy mivel ott fordulnak a fütő csövek ezért télen gazdaságosabb, de azt nem tudom, hogy nyáron mennyivel lehet melegebb ha a nap közvetlenül a tetőt süti és nincs felettünk ugye senki.

2014. máj. 21. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
szauna....
2014. máj. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a kánikulában 38 C fok volt benn.... idén klímát veszünk...
2014. máj. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én laktam egy évet 4 emeletes ház legfölső szintjén,nyáron klíma nélkül elviselhetlen.
2014. máj. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia!

Mi a 10.emeleten lakunk,32fok volt tavaly a maximum.

Csináltam az ablakra hőtükrös buborékfóliából rolókat,azt reggel mindig leengedem,szerintem számít valamennyit.

Némi fényt átenged,ezért napközben nem kell villany bent:)

Van egy nagy ventilátorunk is,nálunk ez elég,klímát nem bírom,melóba egész nap megy,több ,mint elég...

Ja,viszont egész nyáron nem sütök:( az nagyon be tud fűteni,mondjuk a lakás is kicsi.

D-K-i tájolásúak az ablakok.

télen hűvösebb,mint az alsóbb lakások,de legalább föntről nincs zaj.

2014. máj. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 gomzoli ***** válasza:
Apósomék a 10.-en laknak, én ott nem bírtam még éjjel se aludni. Egy szál alsógatyában vert a víz, fetrengtem a saját levemben. Légkondi nélkül csak négereknek elviselhető.
2014. máj. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!