Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Lurdy ház környéke milyen?...

Lurdy ház környéke milyen? Mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés

Ott készülünk lakást venni egy új építésű lakóparkban. Mester utca / Vágóhíd utca sarok, körúton belül.


Mindenfélét hallunk, jót és rosszat is. Tudtommal az Illatos út és a fertőzött területek jóval arréb vannak több kilométerrel.


Most Zuglóban az Erzsébet királyné útján lakunk albérletben, nem kell mondanom milyen arrafelé. Annál mennyivel jobb a Lurdy melleti környék?



2014. jún. 1. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sok évig dolgoztam a Népliget közelében, a Lurdy házat ismerem. Nem a helyi lakosokkal volt a legtöbb gond, hanem a Fradi stadionnal. Ha meccs volt, előtte néhány órával hazamehettünk, mert szabályos csaták zajlottak az aluljáróban és az 1-es villamos megállójában is. Ráadásul ott van a 103-as busz is, arra se lehetett felszállni. A metró bejáratot is lezárták, mert alacsonyan repültek a sörösdobozok és üvegek. A Könyves Kálmán körút csatatérré változott, a Volán pályaudvart körbevették a biztonságiak. Az új stadion körül is kialakulhat ugyanez. A Népligetben vannak hajléktalanok, néha az aluljáróban is.
2014. jún. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nagy a forgalom a Rákóczi-hídnál, most már villamos is lesz rajta, zajos a környék. A Fradi stadion körüli balhék a ráadás.
2014. jún. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ez a Nanette-ház vagy ami mellette épül? Igazából a környéken sok a rosszarcú ember, de nekem még nem volt problémám velük. Magáról a házról nem tudok nyilatkozni, de én szeretem a környéket, de aki irtózik a kisebbségiektől, azoknak nem való. Szerencsére balhékat nem látni, de attól még meg kell "tűrnöd" őket, amíg ki nem költöztetik őket. Folyamatosan számolják fel egyébként az "önkormányzati" társasházakat, amik rossz állapotban vannak, ezzel együtt "fehéredik" a környék. Azt nem tudom, hogy a mostani helyetekhez képest milyen, de egyre kultúráltabb lett az évek során, én szívesen sétálgatok a kerületben.
2014. jún. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!