Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Felkavaro, indiszkrét kérdésem...

Felkavaro, indiszkrét kérdésem a szüléssel?

Figyelt kérdés

Anyukák szeretném ha öszintén válaszolnátok.. Kérek mindenkit, hogy ne hurrogjatok le..az alábbi linket egy szülés video van, minden látszik..Nekem szörnyü..tehát szörnyü, hogy mennyire szenved ez a nö.. meg nem tudta elkerülni a figyelmem a "lényeg"..ez a nemi szerv lesz még valaha ugyanolyan, mint régen? Ugy látom, hogy teljesen tönkremegy...Öszintén, nektek rendben volt minden? Szülés után odalenn? Szex ilyesmik?? Nem tudom azt elhinni, hogy minden oké, meg jajj de megérte, mikor ez a video is rémisztö...Elnézést senkit sem akarok felkavarni, de anyukák leirnátok öszintén az érzéseiteket, tapasztalatokat?

http://www.youtube.com/watch?v=pQmRxUENTQA


2014. jan. 24. 20:54
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
30%
Én megmondom őszintén, hogy nő létemre elborzadok ettől, el nem tudom képzelni, hogyan lehet ezt egyáltalán túlélni. :( Nekem valószínűleg sosem lesz gyerekem, mert rémít és taszít a szülés. :(
2014. jan. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
100%
18 hetes vagyok, nem merem megnézni a videót..:D eddig csak szüléses sztorikat olvastam, hogy mennyire fáj de hogy túl lehet élni, meg el is felejti az ember ahogy megszületik. Na meg ha olyan vészes lenne nyilván nem vállalnának második meg harmadik gyereket is. Szóval mielőtt megnézném a videót kíváncsi lennék én is a kommentekre, hogy ez a videó mennyire mindennapos. Eddig még egy videót se mertem megnézni eddig, lehet nem is kellene ilyeneket nézegetni..:S
2014. jan. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy elborzadok töle én is.. nem is tudom, hogy anyum hogy birt engem is megszülni? Uramatyám.. kedves második válaszolo, inkább ne nézd! Nem szeretnélek felkavarni!!!!!!
2014. jan. 24. 21:09
 4/55 anonim ***** válasza:

Kedves második!

Én 17 hetes vagyok. Megnéztem.

Szerintem egy átlagos szülés, de jobb lett volna ezt a videót kihagyni. :D

Bent úgysem marad a baba, kár magunkat ilyenekkel sokkolni, ott már úgyis megy majd minden a maga útján. Gondolom én...

2014. jan. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
én nem nézem meg, konkrétan elég a saját élményem is, beájulnék, ha ezt kívülről kellene megnézni... a többi meg: van aki szerencsés, és minden jól működik utána, én nem igazán voltam az, mehettem egy helyreállító műtétre is szülés után 1 évvel.
2014. jan. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:

Amúgy, ahogy néztem a videót, ajánlott a Youtube más ilyen témájúakat is.

Van egy nő, aki hármasikreket szült, és komolyan, csak úgy pottyannak ki belőle...

Ez, amit linkeltél, nekem kicsit extrémnek tűnik, vagy nem tudom...

2014. jan. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:

Én most vagyok 33 hetes az első babámmal. megnéztem.

2 perc se volt, igen durva ebből a szemszögből látni, de a Földön 7 milliárd ember él , mindegyiket megszülték!!

Vannak könnyű és nagyon nehéz szülések. Rám semmilyen hatással nem volt a videó, mármint továbbra sem félek a szüléstől, ráérek majd aznap parázni, amikor jön.

Biztosan fáj, és van akinek szörnyen, de elmúlik minden fájdalom, mint ahogyan a videón is olyan 2:20-nál.


A hüvely olyan csodás találmány, ami kitágul, és utána a rugalmasságának köszönhetően visszaáll önmagától is normálisra. és rá is lehet segíteni intimtornával például.


Ahogy én néztem, gátvédelemmel szült, és nem is megfelelően dolgozott a tolófájásoknál. Megkönnyíti a dolgot ha szakszerűen a tolófájásokkor, nagy levegő, áll a mellkashoz szorít és nyom. Akkor nem csúszik ennyiszer vissza a baba.


Egyébként én rengeteg okot el tudok képzelni, hogy valaki miért nem akar egyáltalán gyereket, de ezek között a szülés nem szerepel.


Rengeteg nő túlesett már ezen, nem én leszek sem az első sem az utolsó, én egy kellemetlen orvosi dolognak fogom fel, se többnek se kevesebbnek. Nem tartom csodás testen kívüli átszellemülésnek.

Essek túl rajta, és kész.

De semmi pénzért és semmilyen fájdalmas szülés elkerüléséért nem csinálnám vissza.

2014. jan. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
engem nem kavart fel. 2gyermeket szültem. minden rendben van velem ott alul.. :-P
2014. jan. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
Nem is volt olyan rossz.. gyakorlaton sokkal cifrább szüléseket is láttunk.
2014. jan. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 A kérdező kommentje:
Te jo ég.. mi lehet még ennél is cifrább??
2014. jan. 24. 21:28
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!