Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapest 2. kerület (Csatárka)...

Budapest 2. kerület (Csatárka) mennyire biztonságos? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Üdv!

A napokban utazom Budapestre, mert kinéztünk ott egy családi házat. Érdekelne, hogy mennyire biztonságos az a környék?


2014. júl. 16. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Kinéztél egy házat a Rózsadombon és nem tudod mi indokolja a magas árat?
2014. júl. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én nem Magyarországon élek, így fogalmam sincs milyen ott a biztonság ezért kérdeztem itt, hogy hátha vannak olyan értelmes emberek, hogy egy ilyen egyszerű kérdésre tudnak válaszolni.. Attól, hogy magasak az árak mint írtad, nem azt jelenti, hogy biztonságos is.
2014. júl. 16. 19:15
 3/9 anonim ***** válasza:

Mi mást jelentene?

Ott ugyanaz a lakás 3x annyiba kerül mint a XVIII. kerületben, ha lakást keresel akkor ezzel már szembesültél.

Vajon miért? Egy okot mondj ezen kivül.

2014. júl. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Igen az egy jó környék,az egyik legjobb..:)
2014. júl. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Fantasztikusan jó környék, ha nem a legjobb az egész városban! Olyan értelemben biztonságos nagyon, hogy nem kell félned az utcán, nincsenek gázos alakok és nagy nyugalom van. Viszont a mindennapos betörésekre, és autólopásokra számítani kell, ezek a mocskok tudják hogy azon a környéken érdemes portyázni. Én is ott éltem, emiatt költöztem el, mert idegileg ezt nem bírtam már, hozzánk is betörtek.
2014. júl. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Holnap repülök oda megnézni az ingatlant, remélem minden olyan jó lesz mint a képeken és a leírtakban szerepelt!
2014. júl. 18. 17:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Nézd meg inkább a Hármashatárhegy alatti lejtőket, Erdőalja út, Farkastorki út stb. Amit te kinéztél, az nem családi ház, hanem luxusvilla. Azon a vidéken (általában a hegyek oldalában) ilyenek vannak. De a Dunakanyar ebből a szempontból jobb, Leányfalu, Tahi, Dunabogdány stb. újabb az ilyen paloták, olcsóbbak is, mint Budapesten. Biztonság: rengeteg a betörés mindenhol, kell a beépített biztonsági rendszer, a kutya és a távfelügyelet. Ez az ország egyáltalán nem biztonságos betörési és autólopási szempontból.
2014. júl. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2014. júl. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2014. júl. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!