Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Van olyan hogy megbízok...

Van olyan hogy megbízok valakit azzal hogy ebben meg ebben az utcában szerezzen nekem egy X négyzetméter telekterületű házat?

Figyelt kérdés

És ő mondjuk ha talál ilyet becsenget,hogy: Csókolom a maga háza ér 80 milliót de az ügyfelem 200-ért megvenné magától,érdekli?Ti eladnátok így a házatokat?

(A kérdés elméleti :))


2014. júl. 17. 01:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen van. Egyszer hozzánk is becsengetett a környékbeli ingatlanos, hozott is egy vevőt akinek tetszett, mert hasonlóan igényeset keresett, de az áron nem tudtak akkor megegyezni a szüleim. Ma már odaadnák annyiért, mert ketten élnek 3x120 négyzetméteren, az árak meg lefelé mentek az utóbbi 5-6 évben.
2014. júl. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagyis igen, nem mi bíztuk meg az ingatlanost az eladással, hanem a vevő a felkutatással.
2014. júl. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 plajer tibor ***** válasza:
ÉN ADTAM MÁR EL ÍGY LAKÁST. AZ ILLETŐ MÓDSZERESEN VÁSÁROLTA FEL A TÁRSASHÁZUNK LAKÁSAIT.
2014. júl. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!