Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Gyorsan eladtátok az ingatlano...

Gyorsan eladtátok az ingatlanotokat?

Figyelt kérdés
Nálunk hétvégén (remélem jönnek) megnézni a házat...és most boldog vagyok ,de hogy tudnánk megszabadulni tőle? tippek? nagyon izgulok (de sajnos ez még nem azt jelenti hogy megveszik )

2014. júl. 30. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Én gyakorlatilag évekig árultam, mire eljött az "igazi". Már untam idegeneket beengedni az otthonomba, de máshogy nem megy.

Aki megvette végül, kb. 1 hónapon belül lezongoráztuk és már másikba is tudtunk költözni.

Szerintem a rend és a tisztaság sokat számít az emberek többségénél.

2014. júl. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fél év alatt sikerült eladni, ingatlanos segítségével. (Bp, panelházban.)
2014. júl. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyiket 10 nap, másikat 2 hét alatt, megyei városban panel.Ingatlanossal.
2014. júl. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem öt hónap alatt sikerült eladni tavaly (rossz épületet, telekárban), de az árvíz belezavart, pedig messze volt a Dunától. Elég lett volna rá két hónap.

Az ingatlanos nyolc embert hozott, az utolsó vette meg. Ezek mindent megnéztek nagyon alaposan, aztán egy héttel később megvolt az ártárgyalás az irodán, néhány nap, és megvolt a szerződés is.

2014. aug. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az igaz, ha az ingatlanirodával adod el, nem kell bárkit beengedned, esetleg lakásmaffiát vagy betörőket, csalókat. Megbeszéled, ki jöhet, minden papírt az iroda intéz, de általában 3%-ot fizetned kell nekik (+ ügyvéd, + energia-tanusítvány). De a biztonság és a gyorsaság megért nekem ennyit. Legalább megtanultam alkudni.
2014. aug. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!