Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Költözés előtt állok,120...

Költözés előtt állok,120 km-re lévő városba fogok költözöm. Itteni, vagy ottani költöztetőt érdemes fogadni? 1 szoba-konyhányi bútorom van + rengeteg ruhám, kb. milyen nagyságú kocsiban gondolkodjak?

Figyelt kérdés
Árban kb. mennyire számíthatok? Ha rakodómunkásokat is kérek, mennyi a reális bérük? (2. emeletről költözöm, lift nincs. )

2014. aug. 21. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy, hogy honnan jön a költöztető.

Kérj árajánlatot több helyről, vizsgáld meg, hogy mit vállalnak a pénzért, és aztán dönts.

2014. aug. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

változó.kérj több helyről ajánlatot, mindenki másképp számolja. van akinél van kiállási díj, máshol nincsen; óránként 5-7000 a sofőr +1 fő/óra, vagy csak a sofőr. ezen felül plussz ember óránként megint plussz díj. van ahol rakodás órában, a szállítás km-ben van(nekem 120FT-ot mondtak), más-más a tarifa.

kocsit a költöztetővel tárgyald; kimegy felméri, vagy részletezd a lakás nagyságát, ruhákat -ők azért tudnak utána saccolni.

nem egyszerű és nem olcsó. ha munkást is kérsz, akkor számold bele, hogy a sofőr a kocsin pakol, a cipeléshez +2 fő kell, mert másképpen lassul minden.

2014. aug. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én velük bonyolítottam le a költözést, közepes méretű, ponyvás teherautóval, két szekrényméretű emberrel. Nagyon rendesek voltak, vigyáztak a holmira, párnákkal, hungarocellel, plédekkel bélelték ki a kocsit. Semmi nem tört össze vagy sérült meg. Tudom ajánlani őket.

[link]

2014. aug. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2014. aug. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!