Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Semmelweis egyetem környékén...

Semmelweis egyetem környékén (8-9. kerület) hol érdemes lakást venni? 6 évig fogok legalább ott lakni, nagyon jól meg kell gondolnom!

Figyelt kérdés

Jövőre a sote-n fogok tanulni, 22 éves vagyok és 4 év munka alatt tudtam összeszedni 5 millió ft-ot, illetve szüleim kis mértékben tudnának támogatni...

A Tűzoltó utcában lesz a legtöbb órám, ide szeretnék eljutni 20-25 perc alatt legfeljebb a lakásomból!

Hol érdemes lakást venni?

8-9 millió ft-ot szánnék rá maximum, fontos lenne, hogy két szobás legyen, hogy esetleg ki tudjam adni valakinek és abból a pénzből fizethessem a megélhetésemet!


Nagyon fontos, hogy jó környéken legyen! Ne legyen este veszélyes mászkálni lent és metrózni!


Tudtok ajánlani valamit?


2014. okt. 6. 00:10
 1/4 anonim válasza:
Csak az első két évben lesz ott a legtöbb órád.Utána a Nagyvárad téren és a különböző klinikákon.Szóval ha tanácsolhatok valamit,akkor a 3-as metró vonalán,vagy ahhoz nagyon közel.Én pl a Mester utca körút felőli részén lakom,és secperc alatt bent vagyok a suliban :)
2014. okt. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Első vagyok.Persze ha a SOTE alatt az SE AOK-ot érted.Ha FOK,akkor a corvin és a kálvin között lesz a legtöbb órád harmadévtől.Ha GYTK-s leszel,akkor az ELTE lesz a második otthonod,arra is nézelődhetsz.De gondolom ha tűzoltó utca akkor AOK vagy FOK.
2014. okt. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, fokra jelentkezem majd! :)

Gondolom sokat jartal mar mindegyik kornyeken, a 3-as metro vonalan a korutnak van nagyon rossz resze? Vagy eppenseggel nagyon jo?

Szerinted melyik megallo kornyeken nezzek lakast?

Tudnal ezugyben segiteni nekem ?

2014. okt. 6. 00:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne költsd el a pénzed, pláne ne egy azon a környéken levő lakásra, inkább bérelj egy szobát egy kicsit kijjebb a városból, a metró percek alatt elvisz az egyetemre, és olcsóbban megúszod. Aztán, ha időközben megismerted a várost, később már olyan helyen vehetsz lakást, ami tetszik is, ki tudja, merre lesz dolgod 5-10-15 év múlva.
2014. okt. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!