Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Más is kapott Szír állampolgár...

Irisz99 kérdése:

Más is kapott Szír állampolgártól mostanában eladó ingatlanára vonatkozóan ajánlatot?

Figyelt kérdés
A trükk ugyan az mint egy évvel ezelőtt. Szír orvos, nem tud kapcsolatot teremteni telefonon, 4,3millió dollárt fektet be az országunkba, kettő lánya van azokat szeretné biztonságban tudni stb.

#Szír vevő #ingatlan evő
2014. okt. 10. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Én legutóbb egy "hongkong-i banktól" kaptam levelet, hogy adnak nekem annyi kölcsönt, de annyit, csak adjam meg a hitelkártyám számát, meg a pin kódját, mert az kell hozzá...


Az ilyesmi automatikusan megy a letiltott feladók közé az e-mail fiókomban.

2014. okt. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem Indiából jött egy levél, valami Microsoft-utánzat cégszerűség kért tőlem mindenféle adatokat, cserébe nyerhetek 999.999 dolcsit... Klikk nélkül evickélt a kukába.
2014. okt. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sajnos, nem ilyen egyértelmű a levél, a hasonló tartalmú mint amit említesz,természetesen a kukába landol. Majd meglátom, hova fejlődik a történet. Minden esetre nagyon óvatos leszek.
2014. okt. 11. 09:44
 4/9 anonim ***** válasza:
nem kell óvatoskodva sem figyelni mivel nyilván kamu, jobb ha nem is foglalkozol vele.
2014. okt. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ezt úgy hívják, átverés, adathalászat, spam. Állítsd be rá a spamszűrőt.

Egy szót se higgy el belőle, le akarnak húzni! Nigériai csalás egyik változata, ott egy "okos fekete becsapni gazdag fehér" a szokásos!

2014. okt. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja és nézd meg, hogy ki a valódi feladó és ki a címzett. A hasonló spamokban nem is te vagy a címzett, illetve nincs címzett. Ha Gmail-es a postafiók, a Google vörös csíkkal jelzi is a veszélyt.
2014. okt. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ő a feladó és én vagyok a címzett. G-mailes címről jött a levél nem jelez semmit a rendszer.Minden esetre, ha semmi másra, de arra legalább jó ez a kis kiruccanás, hogy annyi infóvak bővült az ismeretem, hogy külföldi állampolgárnak, csak engedéllyel lehet eladni ingatlant.
2014. okt. 12. 13:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Iszlám terroristának még úgy sem, ki tudja, ki ez a Allah-hívő valójában?
2014. okt. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Rövidre zártuk ezt a kalandot,levelezgetést. Megírtuk, hogy az adás vétel létrejöttéhez négy feltételnek kell teljesülnie:

Ide kell utaznia, szükséges okmányok bemutatása, magyar ügyvéd köti a szerződést, forintban fizet.


Megköszönte a válaszom, több levél nem jött!!!!

2014. okt. 26. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!