Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szerintettek ki kell függeszte...

Szerintettek ki kell függeszteni a lakást amit megszeretnék venni?

Figyelt kérdés
a lakás kivett tanya és szöllő elnevezésen van a főldhivatali papíron ami kűlterület a telek összesen 3165m² szerintettrk ki kell függeszteni és ha igen akkor meddig?

2014. okt. 12. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Na fuss neki még egyszer érthetőbben.
2014. okt. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Már csak azért mert én már vettem lakást de az ég világon sehova nem függesztettem ki semmit és senkit.
2014. okt. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
van egy kűlterületen lévő tanya ami házszámmal elvan látva a főldhivatalból kikértem a papírját és kivett tanya és szőllő szerepel a tanya 560m² a szöllő meg 2605m² öszesen 3165m² a telek nagysága mivel kűlterűlet nemtudom hogy ki kell e függeszteni ha megvenném
2014. okt. 12. 19:00
 4/8 anonim ***** válasza:

Olyan ingatlant szoktak eladás előtt kifüggeszteni, ami végrehajtás előtt áll, vagy az Önkormányzat a tulajdonosa.

A vevő nem függeszt ki semmit.

2014. okt. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
új törvény a kűlterületi főldrkre az önkormányzatnál ki kell függeszteni csak nemtudom hogy a tanyára is érvényes a tötvény
2014. okt. 12. 19:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Na így már érthető. Bizonyos esetekben ki kell függeszteni az eladási szándékot mert a törvény előírja , de mivel te vevő vagy ez téged nem érint.
2014. okt. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
de addig nembirom megvenni se beköltözni kb meddig tart ez a kifüggesztéses dolog
2014. okt. 12. 19:43
 8/8 anonim válasza:
Itt leírnak mindent: [link]
2014. okt. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!