Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Várható mostanában az ingatlan...

Várható mostanában az ingatlanárak növekedése Magyarországon?

Figyelt kérdés
Elsősorban vidéki, gazdálkodásra alkalmas ingatlanra gondoltam.
2014. okt. 22. 11:37
 1/8 csabika1971 ***** válasza:

Ez elég esélytelen.

Mert mikorra várható az országban jelentős életszínvonal növekedés?

Mert az ingatlan piac fellendüléséhez ez szükséges, nincs miből vásárolni ha az embereknek nincsen pénze. És most ez a tendencia egyre jobban jellemző.

2014. okt. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Valamennyire várható, mivel a hitelek olcsóbbak lettek és az emberek bátrabban mernek belevágni. De vidéki, gazdálkodásra alkalmas ingatlan esetében szerintem nem igazán. Inkább a jó helyen lévő ingatlanoknál (pl. fővárosi).
2014. okt. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem akkora bumm nem lesz, mint pár éve. Akkor pár év alatt kétszerezték, háromszorozták az árukat a lakások. Aztán azóta is ugyanannyiba kerülnek, csak kis mozgás van fel és le. Szerintem olyan többet sose lesz...
2014. okt. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Szinte nullán vannak a kamatok, mégis éppenhogycsak elkezdek vásárolni az emberek. Az árak pedig átlagban stagnálnak. Ennél olcsóbbak már nem lesznek a hitelek, viszont ha drágulnak, akkor megint lefelé fognak menni az árak. Közben a forint értéktelenedik, vagyis a valamennyire stabil euróban számolva igazából még stagnálásról sem lehet beszélni, hanem évek óta töretlen a magyarországi ingatlanok árának lemorzsolódása. Csökken a népesség, a fiatalok elmennek, az emberek elszegényednek, mégis mitől mennének fel az árak?
2014. okt. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Szomorú ezt most így 2019ben visszaolvasni, a kérdező megérzett valamit!.....:(
2019. ápr. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Valóban valami hasonlóra számítottam, kedves utolsó. Akkor még javában külföldön éltünk a nejemmel, de már készültünk hazaköltözni. 2017-re terveztük, de csak 2018-ban sikerült. Mindazonáltal a házat idejében megvettük, amikor mélyponton voltak az árak.
2019. ápr. 21. 07:49
 7/8 anonim ***** válasza:
#5 le fognak megint menni az árak. Nem is baj, a sok gátlástalan befektető, főbérlő nem tud érdekelni, ha fel is akasztják magukat, őket se érdekelte, miből fizetem ki a 160 ezret a lepukkant, korszerűtlen putrira. Erről ennyit, a fagyi visszanyal.
2021. jan. 9. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
#7! Lementek az arak? :D
2022. szept. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!