Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Melyik a legjobb, legkorrekteb...

Melyik a legjobb, legkorrektebb ingatlanközvetítő iroda, amelyikre rábíznád ingatlanod eladását?

Figyelt kérdés
a dh köszi nem...úgy lehúzzák az ingatlan árát, meg nem is értenek hozzá.számomra gazemberek

2014. nov. 10. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:
ATTÓL FÜGG MELYIK VÁROSBAN ÉLSZ. eLÖBB PRÓBÁLD ELADNI MAGAD AZ INGATLANT, ÉS HA NEM SIKERÜL, AKKOR keress fel INGATLANOST.
2014. nov. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem a Hajdúsági ingatlanközvetítővel eladóként kefejezetten rossz volt a tapasztalatom, anyagi károm is keletkezett az ügylet során őnhibámon kívül, a dh drágában dolgozott volna, nem is kötöttem velük szerződést: végül az én lakásom 12%-kal többért ment el mint amennyire ők becsülték. A HAjdúságinak kb 150.000 forinttal volt kevesebb a díja, bár a számlát a mai napig nem állították ki.
2015. jan. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!