Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb és leggyorsab...

Melyik a legjobb és leggyorsabb ingatlanközvetítő cég?

Figyelt kérdés

Pest megyei ingatlanomat árulom, három hónapja a dh-nál, két hónapja az oc-nál van meghírdetve, de még érdeklődőt nem hoztak. Gyönyörű ház, első kézből, 100nm, 22M ft. Miért nem törik magukat?

Te hogyan adtad el gyorsan ingatlanodat? Kit ajánlanál?


2010. júl. 11. 01:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos sehogy. Három közvetítővel van szerződésem, de éreklődés nulla.
2010. júl. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Otthon Centrum, Duna House...

nonszensz :-(

2010. júl. 21. 15:00
 3/8 anonim ***** válasza:

én anno a DH-nál dolgoztam és semmivel nem hatékonyabbak, mint mások. Most önállóan dogozom, a férjem pedig ingatlanértékesítő lett egy kis irodánál, de a 17. kerületben az irodában csak ő dolgozik. Semmivel nem hatékonytalanabb, mint a nagy irodák, de sajnos most nincs érdeklődő semmire...

szerintem kb. szeptemberben fellendül a piac vagy most is eladhatod, de sokat kell engedned az árból. Nyár van, meleg van. Az emberek nem lakást vásárolnak, hanem nyaralnak...

2010. júl. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Szia! Én is szeretném eladni a házam, és két kisebbet vennék a leendő exférjemmel. Csak akkor tudok másikat venni, ha a meglévő elkelt, de nem tudok máshova költözni.

mikor és kivel érdemes elkezdenem hirdetni a házat?

2010. júl. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp olyan céggel, akiknél nem túl magas a jutalék és a szerződés nem tartalmaz rengeteg apróbetűs részt..amit az ember általában csak akkor olvas el, ha már aláírta..
2010. júl. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

:-)

nincs kedvetek a miénket is elvállalni? új ház :-)

2010. júl. 22. 21:52
 7/8 anonim ***** válasza:

a második választ írtam.

Ha a 10,14,16,17,18 vagy 20. kerületben van és írsz privit, akkor meghirdetem, de ha nem mész a piaci ár alá, akkor jó esetben szeptembertől várható majd érdeklődés...

2010. aug. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sajnósi Dániel válasza:

Ládonyi András! keressetek rá a google-ban, főleg kiadásban,albérletekben nagyon jó ,de eladásban is volt több nagyon jó tapasztalatom vele kapcsolatban.


Régóta dolgozik a szakmában, nagyon agilis, korrekt és gyorsan dolgozik.

2013. nov. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!