Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Egy jó állapotú,10 millió Ft...

Egy jó állapotú,10 millió Ft körüli lakásból kb. mennyit szoktak alkudni/engedni?

Figyelt kérdés
2014. nov. 19. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon relatív kérdés, mert függ a helytől és a négyszetmétertől is minimum. Maradjunk annyiban, hogy egy 10 milliós irányárból 1-1,5 milliót simán le tudsz faragni ha kicsengeted nekik pár héten belül.
2014. nov. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez tényleg relatív, sok mindentől függ. Attól is, mennyire sürgős az eladónak eladni. Kérdés hol van, mennyiért mennek arra a hasonló kaliberű lakások. Azért az eladó sem hülye, hogy ne tudja felmérni, mennyit ér a lakása. Mondom, hacsak nem sürgős neki nagyon, akkor (szerintem) az 1-1,5 millió alku sok lesz, annyiért nem fogja odaadni. Indulásnál gondolj arra, hogy amit mondasz, attól még tudj feljebb menni, mert jó eséllyel valahol félúton fogtok megállni.
2014. nov. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tessék nagyon udvarisan, de abszolút bátran alkudni. Minden forintért megéri küzdeni. Végső, utolsó árat sosem szabad kérdezni. Én egy családi házat 47-ről 35-re alkudtam le. Igaz 2 évig jártam a nyakukra, és az idő alatt nem vitte el előlem senki. Szóval még lehet, hogy én is túl sokat adtam érte...
2014. nov. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mivel elég kicsi a fizetőképes kereslet ez ilyen árú lakások környékén, ha Te gyorsan mobilizálható pénzzel bírsz, nyugodtan kezdhetsz alacsonyan. Nem kell sietned az alkudással sem, mert ha megemlíted, hogy 1-2 héten belül fizetnél, akkor az idő Neked dolgozik - márha addig nem kap jó készpénzes ajánlatot.
2014. nov. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha az irányadó, én egy 12,9 M Ft-os irányárú házat végül 10,5M-ért vettem meg, 8 napon belül teljes összeget kifizettem. Eleve a 12,9 is korrekt árnak tűnt/tűnik még így 2 év távlatából is, de azzal, hogy a meghirdetés után 2 héttel el tudták adni az ölükbe pottyant örökséget, így mindenki jól járt szerintem.
2014. nov. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!